Haberler

Jeotermal Kaynaklar Konseyi, 2020 sanal konferansı için altı günlük tam programı duyurdu

GRC Yıllık Toplantısı 2013 Açılış Oturumu, Las Vegas (kaynak: ThinkGeoEnergy)
Cannur Bozkurt 8 Eki 2020

18-23 Ekim 2020 tarihlerinde, GRC 2020 Sanal Yıllık Toplantısı ve Fuarı'nda jeotermal dünyasını keşfetmeye yönelik açılış konuşmaları, panel oturumları ve atölye çalışmaları yer alacak.

Jeotermal endüstrisinin en büyük amiral gemisi yıllık konferansına ev sahipliği yapan Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC), 18-23 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan 2020 Sanal Yıllık Toplantısı ve Fuarı için tam gündemi ve konuşmacı listesini yayınladı. Gündem, ayrıca, 16 – 18 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşecek konferans öncesi üç çalıştayı da içeriyor.

Bu yılki altı günlük program canlı, yepyeni, gerçekten dönüştürücü etkinliği öğrenmek, işbirliği yapmak ve deneyimlemek için bir araya gelen dünyanın dört bir yanından katılımcıları karşılayan bir açılış sunumuyla başlayacak. GRC, Alaska Kıdemli ABD Senatörü ve Senato Enerji ve Doğal Kaynaklar Komitesi Başkanı Senatör Lisa Murkowski ve Enerji Bakanlığı Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Sekreter Yardımcısı Daniel Simmons’ın iki açılış konuşmacısı olacağını duyurdu. Sağlam teknik program, özellikle beklentileri geliştirmek ve yükseltmek için tasarlandı.

Programın Önemli Noktaları:

  • 170+ Sözlü Sunum ve E-Poster
  • Özel Sergi Salonu Saatleri
  • Açılış Konuşmacıları ile 2 Açılış Oturumu
  • 5 Sanal Alan Gezisi
  • Jeotermalde Kadın (WING) Atölyesi ve Yoga
  • 6 Panel Oturumu, 3 Workshop
  • Uluslararası İçerik
  • 6 Gecelik Ağ Resepsiyonları

Program, her biri en son jeotermal teknolojiler ve yenilikler hakkında benzersiz görüşlerini paylaşan 250’den fazla konuşmacı ve sunumcudan oluşan benzeri görülmemiş bir diziye sahip olacak. Teknik oturumlar, bilim, mühendislik, sosyal ekonomi ve hükümetten katılımcılar, jeotermal enerjinin gelişimini vurgulayacak.

GRC İcra Direktörü Will Pettitt, “Bu yılki teknik program her zamankinden daha zengin ve daha sağlam ve kasıtlı olarak birçok çevrimiçi etkileşim alanını programın tamamına dahil ettik,” dedi. “Sanal konferansa en iyi deneyimi sunmak için profesyonel bir prodüksiyon şirketi ve dijital platform sağlayıcısı ile ortaklık kurduk. Bu yılki konferans kaçırılmaması gereken eğlenceli, bilgilendirici ve sürükleyici bir etkinlik olacak!”

Üst düzey açılış konuşmalarının, konuşmacıların ve işbirliğine dayalı yuvarlak masaların dolu gündeminde, “Jeotermal Tuzlu Sulardan Lityum Geri Kazanımı”, “Jeotermal Bölge ve Konutta Isıtma / Soğutma”, “Yeni Sondaj Teknolojileri” ve ” Geleceğin Jeotermal Sahaları – Petrol ve Gaz Endüstrisi ile Etkileşimler” var. Merakla beklenen tüm oturumlar, katılımcıların sunum yapanlarla canlı olarak etkileşimde bulunabilmeleri için bir Soru-Cevap bölümü ile sona erecek.

Altı günlük konferansta gerçekleşen tüm etkinlikleri ve etkinlik öncesi aktiviteleri görmek için tüm gündeme buradan ulaşabilirsiniz.

Grc2020.mygeoenergynow.org/registration adresinden kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. GRC’yi ve konferansla ilgili güncellemeleri Facebook, LinkedIn ve Twitter (# GRCAM2020) hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy