Haberler

Jeotermale yönelik oturumlar da içeren Türkiye Petrol Kongresi 18-20 Kasım’da gerçekleşecek

IV. Bilimsel ve Teknik Petrol Kongresi duyurusu (kaynak: PMO)
Cannur Bozkurt 13 Kas 2020

TMMOB Petrol Mühendisleri Odası tarafından, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye IV. Bilimsel ve Teknik Petrol Kongresi, jeotermal içerikli oturumlara da ev sahipliği yapacak.

TMMOB Petrol Mühendisleri Odası (PMO) tarafından düzenlenen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek Türkiye IV. Bilimsel ve Teknik Petrol Kongresi,  jeotermal konulu bir oturuma da ev sahipliği yapacak.

PMO tarafından Kongresi13-15 Nisan 2020 tarihleri arasında, ODTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği bölümünde düzenlemek üzere planlanmış, ancak tüm Dünya’yı etkisi altına alan COVID-19 nedeniyle ertelenmişti.

Kongre Düzenleme Kurulu ve PMO Yönetim Kurulu mevcut şartları göz önüne alarak yaptığı değerlendirmede, Türkiye IV. Bilimsel ve Teknik Petrol Kongresini 18-20 Kasım 2020 tarihlerinde çevrimiçi (online) ortamda düzenlemeye karar vererek, bu kapsamda tüm hazırlıkları tamamladı.

18-20 Kasım tarihleri arasında çevrimiçi (online) olarak düzenlenen etkinlik petrol ve jeotermal endüstrisindeki tüm paydaşların akademik ve teknik konular ile mevzuat alanlarındaki bilgi ve tecrübelerini paylaşacağı, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm gelişmelerin tartışılacağı bir ortam sunuyor.

Resmi dili Türkçe olan Kongre programına buradan ulaşabilirsiniz.

Kongreye kaydınızı buradan yaptırabilirsiniz.

Kaynak: PMO