Haberler

JESDER’den “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek

JESDER'den covid19 nedeni ile bağış (Kaynak: JESDER)
Cannur Bozkurt 6 Nis 2020

Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği (JESDER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla 30 Mart'ta başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na 50 bin lira bağış ile destek olduklarını açıkladı.

Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği (JESDER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla 30 Mart’ta başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 50 bin lira bağış ile destek olduklarını açıkladı.

JESDER Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Şentürk’ün, derneğin LinkedIn hesabı üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımda şu açıklamalara yer verildi:

“Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle tüm ülkemizi, çalışanlarımızı, ailelerimizi, vatandaşlarımızı etkileyen, daha önce eşi benzeri görülmemiş bir döneme şahit oluyoruz. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak, huzurlu ve güvenli yarınlara hep birlikte ulaşacağımıza, bu günleri atlatacağımıza yürekten inanıyoruz…”

“..Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği (JESDER) olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na biz de 50 bin TL ile katılıyoruz.”

Kaynak: JESDER