Haberler

Kahramanmaraş Valiliği YİKOB’dan jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu

Resmi gazate görseli
Cannur Bozkurt 30 Kas 2020

Kahramanmaraş Valiliği YİKOB’un Resmî Gazete’de yayımladığı ilama göre, ilin bir ilçesinde, iki adet jeotermal kökenli gaz arama ruhsat sahası ihale edilecek.

Kahramanmaraş Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nın (YİKOB) Resmi Gazete aracılığı ile paylaştığı ilamda, ilin Türkoğlu ilçesinde toplam 2 adet jeotermal kökenli gaz arama ruhsat sahasının ihale edileceği duyuruldu.

İhale edilecek olan sahaların ihale bedelleri yaklaşık 190,000 TL, geçici teminat bedelleri ise yaklaşık 38,000 TL arasında değişmektedir.

İhaleye katılacak gerçek ve tüzel kişilerin, tekliflerini ihale tarihi ve saatine dek Kahramanmaraş Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına vermeleri ya da iadeli posta vasıtasıyla göndermeleri gerekmektedir. Son teklif verme tarihi ve saatine kadar Başkanlığa ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

İhale, Kahramanmaraş Valiliği YİKOB İsmet Paşa Mahallesi, Trabzon Caddesi Özel İdare İş Merkezi Kat: 10 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş adresindeki Doğal Kaynaklar, Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürü odasında 21.01.2021 günü saat 10:15’ten itibaren yapılacaktır.

Kaynak: Resmi Gazete