Haberler

Kaya Thermal Otel’den IGC Türkiye katılımcılarına özel konaklama fiyatlandırması

Cannur Bozkurt 17 Haz 2019

Kaya Thermal Otel, 7 -8 Kasım 2019’da gerçekleşecek IGC Türkiye katılımcılarına özel bir fiyat sunuyor.

Kaya Thermal Otel, 7 -8 Kasım 2019’da gerçekleşecek olan Uluslararası Jeotemral Konferansı (IGC) Türkiye katılımcılarına özel bir fiyat sunuyor.

Katılımcılar bu bağlantı ile gecelik kişi başı 81 Euro kayıt yaptırabilirler.

IGC Türkiye 2019 Konferans ve Fuar etkinliği İzmir, Kaya Termal Otelde 7 Kasım 2019’da gerçekleşecek, 8 Kasım’da ise jeotermal elektrik santrallerine yapılacak bir jeo-tur ile sonlanacaktır. Daha önceki yıllarda olduğu gibi etkinlik, yatırımcıları, finansörleri, lisans sahiplerini, proje geliştiricileri, operatörleri, tedarikçileri, yer bilimcileri, belediyeleri ve sektörün diğer otoritelerini bir araya getirerek, sektörde işbirliğini gerliştirmeye devam etmektedir.

Etkinlik bu yıl çalıştaylar, kongre ve fuar ile dünyadaki jeotermal projeler, şebeke tarifeleri, finansman modelleri, ölçekleme etkileri, maliyet düşürme potansiyelleri, çevresel etkiler ve ısı-elektrik üretim tesislerinin geliştirilmesine yönelik beklentiler gibi konuları aydınlatacaktır.

IGC Türkiye 2019‘da dünyanın en hızlı büyüyen jeotermal pazarının zorluklarını tartışmak için 300’den fazla üst düzey delege katılımı beklenmektedir.