Haberler

Pivot2020 – Jeotermalin geleceğini inşa etmek – Panel Kayıtları

Pivot2020 Sanal Jeotermal Etkinliği, Temmuz 2020 - Afiş
Cannur Bozkurt 27 Tem 2020

Geçen hafta gerçekleşen Pivot2020 çevrimiçi etkinliği, petrol, gaz ve jeotermal sektörünün farklı kesimlerinden katılımcılarla, jeotermalin geleceğini ve sağladığı fırsatları, zengin içeriği ile tartıştı. Etkinliğin kaydını dinleyebilirsiniz.

Pivot2020, geçen hafta on moderatörlü sanal etkinliğinde, jeotermal enerjinin geleceğini inşa eden düşünce liderleri ve değişim üreticilerine yer verdi. Panelistler arasında petrol ve gaz endüstrisi, jeotermal endüstrisi, akademisyenler, hükümet temsilcileri, ulusal laboratuvarlar ve başlangıç ​​şirketlerinden liderler vardı.

Austin’deki Texas Üniversitesi’nde Jeotermal Girişimcilik Örgütü (GEO) ve Uluslararası Jeotermal Derneği (IGA) tarafından sektör ve organizasyon ortakları ve arkadaşları ile birlikte düzenlenen etkinlik, küresel petrol sektöründen ve jeotermalden katılımcıları bir araya getirdi.

Tüm panel konuları, teknik unsurlar, kariyer, yeni teknolojiler, girişimcilik, petrol ve gaz sektörünün jeotermal kalkınmada oynayabileceği rol ve yenilenebilir enerjinin geleceğinde jeotermal enerjinin edineceği yer ile ilişkiliydi.

Jeotermal Enerjinin Geleceği ile ilgili görüşmelere katılan herkes, tartışmaların kalitesi ve çeşitliliği konusunda oldukça heyecanlıydı. Dolayısıyla, bu tartışmalara katılma şansınız olmadıysa veya hafızanızı yenilemek istiyorsanız, dinlemek istediğiniz oturumlara tıklayarak, erişebilirsiniz (Microsoft Teams bağlantısı aracılığıyla).

Daha fazla ayrıntı, farklı panelistler, moderatörler ve panellere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy