Haberler

Pivot2021 – Jeotermal. Yeniden tasarlandı- 19-23 Temmuz 2021

Pivot 2021 duyurusu
Merve Uytun 4 May 2021

Pivot2021 etkinliği 19-23 Temmuz’da "Jeotermal. Yeniden tasarlandı" (hidrokarbonları jeotermale dönüştürme) teması altında gerçekleşecek.

Geçen yıl, Pivot2020 etkinliği, petrol ve gaz ve jeotermal sektörünü bir araya getirerek damgasını vurdu. Temmuz 2020’de jeotermal enerjinin geleceğini inşa eden düşünce liderleri ve değişim yapıcıların yer aldığı, on moderatörlü yuvarlak masadan oluşan bir haftalık sanal bir etkinlik olarak, gerçekleşti ve büyük bir başarıydı. Panelistler arasında petrol ve gaz endüstrisi, jeotermal endüstrisi, akademi, hükümetler, ulusal laboratuvarlar ve başlangıç ​​şirketlerinden liderler yer aldı. Geçen yılki etkinlikle ilgili bu harika yoruma göz atın.

Pivot2021 etkinliğinin tarihleri, Austin’deki Texas Üniversitesi Jeotermal Girişimcilik Örgütü (GEO) İcra Direktörü Jamie Beard tarafından LinkedIn‘deki bir gönderiyle açıklandı.

Bu nedenle, 19-23 Temmuz 2021 tarihlerini kaydettiğinizden emin olun. Etkinlik, “yeni yüzler, yeni kavramlar, petrol ve doğalgaz bağlantısı ve jeotermal enerjinin geleceğini inşa etme konusunda çok fazla heyecan” içerecek.

Geçen yıl olduğu gibi, etkinliğe katılmak ücretsizdir ve birçok profesyonel petrol, gaz ve jeotermal dernek ve ABD Enerji Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir. … Ve üç kat daha büyük olmayı planlıyor.

Kayıtlar Temmuz başında açılıyor. Oturumlar, yarışmalar ve sürprizlerle ilgili duyurular için önümüzdeki birkaç hafta boyunca bizi izlemeye devam edin.

Farklı günlerin / oturumların kayıtlarını içeren geçen yılki etkinliğin bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.