Haberler

Sektöre Erken Katılım için Çevrimiçi Anket – Jeotermal Risk Azaltma Araçları

GRMF 1-5 arasındaki turlarda ödül kazanan projeler (kaynak: GRMF)
Cannur Bozkurt 21 Şub 2019

Afrika Birliği Jeotermal Koordinasyon Birimi, Doğu Afrika için Jeotermal Risk Azaltma Araçları’nın (GRMF) 6. turundan önce çevrimiçi bir ankete girdi istiyor.

Jeotermal Risk Azaltma Araçları (GRMF), beş başarılı uygulama turundan sonra 30 projeye finansman sağlamıştır. Şimdi Afrika Birliği Komisyonunun (AUC) Bölgesel Jeotermal Koordinasyon Birimi (RGCU), altıncı bir Uygulama Turu için pazar potansiyelini değerlendirmek amacıyla Doğu Afrika’da planlanan jeotermal projelerin temel gerçeklerini derlemek amacıyla çevrimiçi bir anket başlattı .

RGCU’nun on bir uygun GRMF ülkesinden birinde (Burundi, Komor Adaları, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Cibuti, Eritre, Etiyopya, Kenya, Ruanda, Tanzanya, Uganda, Zambiya) ilgilendiği konular:

  • Yeni jeotermal projelerini tamamlamak; veya,
  • Önceki uygulama turlarında reddedilen projeler.

Proje faaliyetleri şunlar olabilir:

  • Termal gradyan kuyuları dahil yüzey çalışmaları; veya,
  • Arama sondajları ve test programları.

Lütfen anket formunu 6 Mart 2019 tarihine kadar aşağıdaki bağlantıdan doldurunuz:

http://185.48.158.31/limesurvey/index.php/477568?lang=tr

Www.grmf-eastafrica.org web sitesi aracılığıyla GRMF ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin. Anket (internet bağlantı hızınıza bağlı olarak) yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Altıncı bir Uygulama Turu için değerlendirme olumlu ise, GRMF web sitesinde ve diğer kanallarda duyurulacaktır. Ayrıca, tüm paydaşlar (bu ankete katılanlar dahil) ve ilgili medya buna göre bilgilendirilecektir.

Not: Katılımcılar tarafından sunulan tüm veriler GRMF tarafından gizli tutulacaktır.

Kaynak: ThinkGeoEnergy