Haberler

ThinkGeoEnergy ve JeotermalHaberler harika bir yeni yıl ve iyi tatiller diler

Arka Planda Dünya Jeotermal Kongresi 2020'nin mekanı ile ThinkGeoEnergy selamları, Aralık 2019
Cannur Bozkurt 24 Ara 2019

ThinkGeoEnergy ve Jeotermal Haberler olarak, size ve ailenize mutlu bir tatil sezonu ve Yeni Yıl için en iyi dileklerimizi sunarız.

ThinkGeoEnergy ve Jeotermal Haberler size ve ailenize tatil sezonu ve yeni ve mutlu bir jeotermal yıl için en iyisini diler.

Haber bültenimiz kısa bir yeni yıl molasının ardından, Ocak ayının ikinci haftasında abonelerimize tekrar gönderilecektir.

Önceki yıllarda olduğu gibi, Ocak ayında yakında 2019 yılına bakacak ek makaleler sunacağız. O zamana kadar bizden bekleyebileceğiniz şeyler hakkında daha fazla ayrıntıyı ThinkGeoEnergy’de, aynı zamanda JeotermalHaberler ve PiensaGeotermia’nın diğer yayınlarımızda da paylaşacağız.

2020 jeotermal enerji topluluğu için heyecan verici bir yıl olacak. Dünya Jeotermal Kongresi, ThinkGeoEnergy’nin evi olan Reykjavik, İzlanda’da gerçekleşiyor. Yani hazırlanacak ve üzerinde çalışılacak çok şey olacak. Ama sizi İzlanda jeotermal topluluğu ile İzlanda’ya bekliyoruz. Etkinlikte tekrar gazete dağıtımı, yerinde video röportajları ve çok daha fazlası olacak. Bu konuyla ilgilenmek istiyorsanız, ThinkGeoEnergy ya da JeotermalHaberler ile reklam verebilir ya d abize her konu için ulaşabilirsiniz.

Yeni yıl ve Noel’i kutlayan okurlarımız için en iyisi, neşeli bir tatil mevsimi. 2020’de görüşmek üzere!