Haberler

Trendler, medya, pazarlama ve jeotermal, sanal seminer 16 Şubat 2021

Baseload Capital web semineri duyurusu
Cannur Bozkurt 15 Şub 2021

Jeotermal enerjideki trendler üzerine Baseload Capital Sanal Semineri'nin bir parçası olarak 16 Şubat 2021'de jeotermal enerji için medya ve pazarlama üzerine bir tartışmada, ThinkGeoEnergy'den Alexander Richter'e katılın.

Jeotermal enerji, yenilenebilir enerji alanındaki zayıf durumdadır. Genellikle enerji geçişi bağlamında yanlış anlaşılan ve küçümsenendir, ancak ufukta bazı değişiklikler olabilir. Jeotermal enerjinin özellikleri ve enerji geçişine sunduğu olanaklar giderek daha fazla ilgi görüyor ve – muhtemelen daha da önemlisi – kabul ediliyor.

Yine de hem jeotermal kullanımında hem de hak ettiğimiz görünürlük ve ilgide bir endüstri olarak olabileceğimiz yerden çok uzaktayız.

Bu nedenle, bir yatırım şirketi ve küçük ölçekli jeotermal tesislerin geliştiricisi olan Swedish Baseload Capital’in, profili artırmak ve jeotermal “trendi” bir tema haline getirmek için neler yapabileceğimiz konusunu “Dünyanın gücü var- Hadi açalım” başlığı altında web seminerlerinde tartışıyor.

Alexander Richter’in konuk olacağı seminer 16 Şubat 2021’de, Türkiye saati ile – 18:00 – 19:30 arasında gerçekleşecek (7-8:30 (PST / GMT -8), 10-11: 30 (EST / GMT-5), 16: 00-17: 30 (CET / GMT +1).

Etkinlik, jeotermal enerjiyi en çok etkileyen trendlere bakıyor. Baseload Capital COO’su, Pernilla Wihlborg, milyarder yatırımcı, girişimci ve olasılık uzmanı Bay Vinod Khosla ve Eavor Technologies CEO’su John Redfern gibi ilham verici konuşmacılarla gerçekten heyecan verici bir etkinlik olacak.

Etkinliğin ilerleyen bölümlerine doğru, Richter, daha önce tartıştığımız noktalarda jeotermali teşvik etmemizi neyin zorlaştırdığı ve daha fazla dikkat çekmek için nasıl zorlayabileceğimiz konusunda, geliştirmede tanınmada ivme kazanmasına yardımcı olmak ve medya ve pazarlama bağlamında, Kristina Hagtröm-Ilievska ile bir tartışmaya katılacak.

Bu yüzden 16 Şubat 2021 Salı günkü bu heyecan verici etkinliği kaçırmamanızı öneririz. Etkinliğe buradan kaydolabilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy