Haberler

Web Semineri: 2019’da hangi jeotermal piyasalar öne çıkıyor? – 14 Mart 2019

Web semineri duyurusu
Cannur Bozkurt 11 Mar 2019

2019 yılında hangi jeotermal pazarlarının öne çıkacağı 28 Mart 2019 da yapılacak olan Frankfurt - IGC Invest Jeotermal Finans Forumu ile ortaklaşa New Energy Events tarafından hazırlanan web seminerinin konusu olarak belirlendi.

ThinkGeoEnergy ve Enerchange işbirliği ile gerçekleştirilen IGC.Etkinlikleri çerçevesinde, hem web sitelerinde, hem de yakında gerçekleşecek IGC.Invest Jeotermal Finans ve Yatırım Forumu’nda (28 Mart 2019 Frankfurt / Almanya) katılımcılara jeotermal ile ilgili heyecan verici konuları sunmak için Yeni Enerji Etkinliği hazırlanmıştır.

14 Mart 2019’da New Energy Events tarafından araştırdığımız ve 2019’da  hangi jeotermal pazarların dünya sahnesinde gelişmeye hazır olduğunu tartışacağımız  ücretsiz bir web seminerine katılmak ister misiniz?

Web semineri panelistleri:

Thrainn Fridriksson, Kıdemli Enerji Uzmanı – Dünya Bankası
Christiaan Gischler, Lider Enerji Uzmanı – Amerika Kalkınma Bankası (IDB)
Michelle Ramirez, Kıdemli Danışman – CMS Woodhouse Lorente Ludlow
Alexander Richter, Yönetici- ThinkGeoEnergy (Moderatör)

Etkinliğe buradan kaydolabilirsiniz.

Web semineri katılamasanız bile, kayıt yaptırmanız durumunda, size seminer kaydı bir bağlantı ile iletilecektir.

Bu web semineri, IGC.events (ThinkGeoEnergy & Enerchange) ve Santiago / Şili’de düzenlenecek Yeni Enerji Etkinlikleri tarafından 6. Latin Amerika ve Karayipler Jeotermal Kongresi’nin (GEOLAC) ortak çalışmasıdır – 16-18 Temmuz 2019

Kaynak: ThinkGeoEnergy