Haberler

Web semineri – ThinkGeoEnergy’nin enerji santrali haritası, 11 Aralık 2020

Web semineri duyurusu
Cannur Bozkurt 8 Ara 2020

11 Aralık 2020'de "Jeotermal enerji üretiminin haritalanması - ThinkGeoEnergy’nin güncellenmiş Küresel Jeotermal Elektrik Santrali Haritası" konulu web seminerinde bize katılır mısınız?

ThinkGeoEnergy, geçen ay güncellenmiş Küresel Jeotermal Enerji Santrali Haritasını yayınladı. O zamandan bu yana birçok kişiden haritanın ne kadar yararlı olduğunu vurguladıklarını duyduk, ek ve eksik bilgilere eriştik; ve daha fazla bilgi paylaşmak istiyoruz.

Haritanın arkasındaki veritabanı, yapım aşamasında oldukça zaman harcanarak, jeotermal sektörünü, faaliyetlerini ve dünya çapındaki gelişimini haritalama konusunda sahne arkasında yaptığımız birçok çalışmaya bağlandı. Bu nedenle harita, veritabanlarımızın yalnızca görünen bir parçasıdır.

Öyleyse, ThinkGeoEnergy’nin kurucusu ve editörü Alexander Richter ile “Jeotermal enerji üretiminin haritalanması – ThinkGeoEnergy’nin güncellenmiş Küresel Jeotermal Enerji Santrali Haritası” başlıklı bu web seminerine katılarak, haritanın arkasında yer alan detayları, çalışmalarımızı ve verilerin gücünü paylaşabilirsiniz.

Öyleyse 11 Aralık 2020 Cuma 15:00 (Türkiye saatiyle) bize katılır mısınız?

Web seminerine kayıt işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy