Haberler

Web Semineri – Türkiye Jeotermal Piyasasında Son Gelişmeler ve Trendler, 2 Kasım

Web semineri duyurusu
Merve Uytun 1 Kas 2022

JESDER, Geo-Energy Europe 2 (GEE-2) Projesi kapsamında , Umut Barış Ülgen ile "Türkiye Jeotermal Piyasasında Son Gelişmeler ve Trendler" konulu bir web semineri düzenliyor.

JESDER, Geo-Energy Europe 2 (GEE-2) Projesi kapsamında , Umut Barış Ülgen ile “Türkiye Jeotermal Piyasasında Son Gelişmeler ve Trendler” konulu bir web semineri düzenliyor. Etkinlik dili İngilizcedir ve herkese açıktır.

  • Tarih: 2 Kasım 2022 Çarşamba
  • Saat: 16:00 CEST (18:00 Türkiye saati)
  • Kayıt: Bağlantı linki

Geo-Energy Europe 2 (GEE-2) projesi hakkında

KOBİ’ler arasındaki iletişim ağı ile olası iş birliği fırsatlarını geliştirme hedefiyle farklı ülkelerden ve disiplinlerden önemli jeotermal paydaşlarla birlikte oluşturulan Geo-Energy Europe 2 Project (GEE-2), jeotermal alanda faaliyet gösteren tüm KOBİ’leri (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler), söz konusu GEE-2 Projesi kapsamında, sektörler arası işbirliği deneyimleri ve diğer sektörlerdeki olası jeotermal fırsatlar hakkındaki güncel bilgileri toplama hedefiyle gerçekleştiriliyor.

AB Projesi Konsorsiyumu’nun uluslararası dokuz yürütücü ortak katılımcısından biri olan JESDER 2020 yılından bu yana projede yer almaktadır.

Kaynak: JESDER LinkedIn