Haberler

WGC 2020 ile birlikte 24-25 Nisan 2020’de Leapfrog Jeotermal İleri Düzey Kursu

Leapfrog Eğitim promosyonu (kaynak: Seequent)
Cannur Bozkurt 5 Oca 2020

Jeotermal konferansları ile bağlantılı olarak Yeni Zelanda merkezli Seequent, Nisan 2020'de Reykjavik, İzlanda'daki Dünya Jeotermal Kongresi'nin öncesinde Leapfrog Jeotermal kursları düzenleyecek.

Yeni Zelanda merkezli yazılım evi Seequent, Leapfrog Jeotermal – 3D modelleme becerilerini, Dünya Jeotermal Kongresi öncesi ve Stanford Jeotermal Atölyesi’nden sonra ileri ve giriş seviyelerinde Leapfrog Jeotermal kullanıcıları için iki günlük eğitim kurslarıyla bir sonraki seviyeye taşımayı öneriyor . Aşağıda kursa dair açıklamaları görebilir, katılmak isterseniz yerler sınırlı olduğu için en kısa zamanda kayıt yaptırabilirsiniz.

Leapfrog Jeotermal İleri Düzey Kursu – Reykjavik, İzlanda

Bu iki günlük ileri eğitim kursu sizi modelleme temellerinin ötesine taşıyarak, jeolojik modelleme ve yüzey düzenleme teknikleri hakkındaki bilginizi daha da arttıracak, Leapfrog yüzeyleriniz ve hacimleriniz ile kuyu verileriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, 3D modelleri etkili bir şekilde oluşturmak için verileri eleştirel olarak analiz etmek için gerekli becerileri de öğretecektir.

Detaylar:

  • Tarih: 24 Cum – 25 Nisan 2020 Cts *
  • Zaman: 8:30 – 16:30
  • Yer: Reykjavik Üniversitesi, İzlanda
  • Maliyet: 1.000 USD kişi başı, öğrenciler için 500 USD

* Minimum kayıt sayısına bağlıdır

Daha fazla bilgi ve kayıt için  Seequent Website

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için [email protected] adresinden ilgililerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy