Haberler

WGC 2020+1, güncellenen web sitesi ile kayıtlara başladı

WGC 202+1 duyurusu (kaynak: WGC)
Cannur Bozkurt 18 Mar 2021

İzlanda'nın Reykjavik kentinde düzenlenen Dünya Jeotermal Kongresi (WGC) 2020+1, web sitesini hem de yerinde gerçekleştirilecek kapsamlı programını içeren bilgileri güncelledi

İzlanda’nın ev sahipliği yapacağı Dünya Jeotermal Kongresi (WGC) 2020+1 sanal etkinlik serisinin başlangıcına sadece iki hafta kala, kongre için yeni ve geliştirilmiş web sitesini yayına aldı.

Başlangıç ​​etkinliği 30 Mart 2021’de gerçekleşecek. Programla ilgili ayrıntılar ve öne çıkan konuşmacılar ilerleyen günlerde açıklanacak.

Dünya Jeotermal Kongresi Organizasyon Komitesi Başkanı Bjarni Pálsson konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“2021 jeotermal dönemi başlıyor. Önümüzdeki aylarda her ay sanal etkinliklere ev sahipliği yapacağız. Jeotermal topluluğunun Dünya Jeotermal Kongresi’nin teknik programına bu tür bir erişimi daha önce hiç olmamıştı. İster canlı izleyin ister boş zamanınızda yapılan kayıtları izleyin, her bir kağıt parmaklarınızın ucunda olacak. Ardından Ekim ayında, seyahat edebilecek herkesi yerinde konferans için Reykjavik’te bize katılmaya ve İzlanda’nın nasıl jeotermalin evi olduğunu ilk elden görmeye davet edeceğiz.”

Güncellenmiş web sayfasına buradan ulaşabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: WGC 2020+1 web sayfası