Haberler

WGC2020 + 1’in başlangıç etkinliğini kaçırmayın!

WGC2020 + 1 Etkinlik pankartı
Merve Uytun 30 Mar 2021

30 Mart 2021 Salı günü, 15:00 UTC (18:00, İzmir+3), wgc2020.com aracılığıyla gerçekleşecek Dünya Jeotermal Kongresi 2020 + 1, başlangıç etkinliğini kaçırmayın.

Dünyanın dört bir yanındaki hepimiz için ilginç ve zorlu zamanlar oldu ve yeni bir baharın (ya da sonbaharın) şafağında, Jeotermal ve Dünya Jeotermal Kongresi 2020 + 1 için heyecan verici bir on yılı dört gözle beklemenin zamanı geldi. 2014’ten beri planlanan etkinlik artık nihayet başlamaya hazır.

Ücretsiz katılınabilen, bir dizi yüksek profilli konuşmacı ve Dünya Kongresi’nin etkinlikleri ve lojistiği hakkında paylaşılacak detayların yer aldığı lansman etkinliği , jeotermal ile ilgili, heyecan verici bir 7 aya hazırlanmak için harika bir fırsat sunuyor.

Bu yüzden 30 Mart 2021 Salı – 15:00 – 17:00 UTC‘de Dünya Jeotermal Kongresi 2020 + 1’in sanal resmi başlangıcı için bize katılın. Daha sonra bir kayıt mevcut olacaktır. Harika bir konuşmacı yelpazesi oluşturduk. Bize katılanlar arasında Avrupa Enerji Komisyonu üyesi Kadri Simson, İzlanda Turizm, Sanayi ve Yenilik Bakanı Thórdís Kolbrún Gylfadóttir, CarbFix CEO’su Edda Síf Pind Aradóttir, Allyson Anderson Book, Baker Hughes’da Enerji Dönüşüm Başkan Yardımcısı, Ahmad Yuniarto, PT Pertamina Jeotermal Enerji Direktörü ve Uluslararası Jeotermal Derneği Başkanı Andrea Blair. Bu açılış etkinliğine Reykjavik Energy Araştırma Başkanı Hidda Thorsteinsson ve Landsvirkjun’da Organizasyon Komitesi Başkanı ve Jeotermal Bölüm Başkanı Dr. Bjarni Pálsson başkanlık edecek.

WGC2020 Organizasyon Komitesi Başkanı ve Landsvirkjun Jeotermal Başkanı Dr. Bjarni Pálsson  düşüncelerini ”Son haftalarda ve aylarda çok sıkı çalışıyoruz ve kongre için yeni bir web sitesi açtık. Burada, programın kapsamlı gündemi, kurulumla ilgili ayrıntılar, konuşmacılar, sosyal program ve Dünya Jeotermal Kongresi’ni dünyanın en büyük buluşma yeri yapan her şey dahil olmak üzere etkinliğin yeni formatıyla küresel jeotermal toplulukla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız. Önümüzdeki aylarda sizinle bir araya gelmeyi ve Ekim ayında Reykjavik’te görüşmeyi umuyoruz. ” ifadesi ile açıklıyor.

Daha fazla bilgi için web sitemizi wgc2020.com ziyaret edin. – Başlangıç ​​etkinliğine katılım ücretsizdir ve kayıt gerektirmez.

WGC Organizasyon Komitesi, dünyanın dört bir yanındaki ana sponsorlarımız, ortaklarımız ve paydaşlarımıza, özellikle Platinum sponsor olarak Ormat Technologies’e ve ayrıca İzlanda enerji şirketlerine, HS Orka, Landsvirkjun ve Reykjavik Energy’ye sürekli destekleri için teşekkür eder.

Kaynak : ThinkGeoEnergy