Haberler

WING Jeotermal Isıtma ve Tartışma, Kopenhag / Danimarka, 29 Ekim 2019

Christiansborg sarayı, Kopenhag, Danimarka (kaynak: flickr / Tim Bartel)
Cannur Bozkurt 22 Eki 2019

Danimarka'da Jeotermalde Kadınlar (WING), Kopenhag, Lynetteholmen'deki yeni adada jeotermal enerjiye ilişkin “Isıtma ve Tartışma” düzenliyor. Etkinlik, 29 Ekim 2019, 18:00 - 20:00 saatleri arasında, Danimarka Liberal Partisi ile birlikte, Danimarka Parlamentosu'nda gerçekleşecek.

WING (Jeotermal’de Kadınlar), yeni Kopenhag adasında (Lynetteholmen), 29 Ekim 2019’da, Danimarka Liberal Partisi ile birlikte, Danimarka Parlamentosu’nda 18.00-20.00 arasında bir oturum ve tartışma yürütüyor.

Oturum / tartışmanın konusu, 2070’e kadar aşamalar halinde geliştirilecek yepyeni bir yerleşim alanında jeotermali tanıtmak için eşsiz bir fırsat olduğuna dikkat çekmek. – www.lynetteholmen.com

Oturum / tartışma Kopenhag’daki jeotermal potansiyel ve Lynetteholmen’in bundan nasıl faydalanabileceği üzerinde odaklanacak.

Konuşmacılar sektörden insanlar, Danimarka Enerji Ajansı, bölgesel ısıtma şirketleri ve politikacılar. WING ilginç bir akşam için sabırsızlanıyor.

Helle Jespersen, Ross DK aracılığıyla sağlanabilecek etkinliğin detaylarına bu adresten ulaşabilirsiniz – helle.jespersen@rossoffshore.dk

Kaynak: ThinkGeoEnergy