Haberler

1 dakikalık anket – Jeotermal Yükseliş’in Çeşitlilik ve Kapsayıcılık girişimi

Jeotermal Yükseliş araştırma çağrısı
Merve Uytun 5 Tem 2021

Bu bir dakikalık ankete katılarak Jeotermal Yükseliş'in Çeşitlilik ve Kapsayıcılık girişimine siz de yardım edebilirsiniz.

Kuruluşun jeotermal topluluk ve üyeliğinde Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılığı (DEI) iyileştirmeye yönelik devam eden çabalarının bir parçası olarak, Jeotermal Yükeliş sizden kısa bir ankete katılmanızı istiyor. Bu anketi tamamlamak 5 dakikanızı alacaktır.

Ankete katılmak

Sağladığınız bilgiler, Jeotermal Yükseliş’in DEI Görev Gücü tarafından metriklerin değerlendirilmesinin ve topluluk yönergelerinin birleştirilmesinin kritik bir parçası olacaktır. Tüm anket yanıtları anonimdir ve sağlanan herhangi bir iletişim bilgisi talep edilen amaç dışında paylaşılmayacaktır. Anket sonuçları veri analizi için derlenecektir.

Anket 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 23:00 EDT’de kapanacaktır.

Katılımınız sizi 100$’lık bir hediye kartı* için bir çekilişe dahil edilirsiniz. Anketi doldurun ve iletişim bilgilerinizi girmek için sağlanan bağlantıyı izleyin. Çizime giriş isteğe bağlıdır. Hiçbir iletişim bilgisi paylaşılmayacak ve anket sonuçları isimsiz kalacaktır.

*hediye kartı sağlayıcısı, alıcının bulunduğu yere/talebe göre değişebilir

Bu anketi jeotermal topluluğu içindeki arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşın!

Jeotermal Yükseliş DEI Görev Gücü adına, katılımınız ve topluluğu ve Jeotermal Yükseliş’i iyileştirmeye yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy