Haberler

11. ITB Uluslararası Jeotermal Çalıştayı için kayıtlar başladı, 2-4 Ağustos 2022

11. ITB Uluslararası Jeotermal Çalıştayı (kaynak: IIGW 2022)
Merve Uytun 19 Tem 2022

ThinkGeoEnergy'nin medya ortağı olarak yeraldığı ve çevrimiçi katılım sağlanabilecek etkinlik, 11. ITB Uluslararası Jeotermal Çalıştayı için kayıtlar başladı.

11. ITB Uluslararası Jeotermal Çalıştayı için kayıtlar başladı. 2-4 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinliğe sanal olarak katılım sağlanabilmektedir. Katılım kayıt ücretsizdir ve bu bağlantı üzerinden yapılabilir.

Net Sıfır Emisyonu Desteklemede Jeotermal Rekabet Edebilirlik: Teknikten İş Modeline temalı 11. ITB Uluslararası Jeotermal Çalıştayının, Endonezya’daki bilgi, deneyim paylaşımı ve teknik ve teknik olmayan jeotermal sorunları çözmek için bir eritme potası olması bekleniyor. Bu yılki etkinlik için, tartışmaların odak noktası, jeotermal kaynakların, sosyo-ekonominin, yeşil yatırımın ve rekabetçi iş modellerinin araştırılması, işletilmesi ve kullanılması için teknolojinin geliştirilmesi ve yenilenmesi olacaktır.

Ayrıca 11. IIGW’nin bir parçası olarak düzenlenen bir dizi etkinlik sonrası kurs da olacak. Herhangi bir kursa kayıt bu linkten yapılabilir. Programlar ve ilgili linkler aşağıdaki gibidir:

11. IIGW, etkinlik için heyecanlarını ifade etmek isteyen katılımcılar için bir Twibbon yayınladı. Twibbon buradan indirilebilir.

Kaynak: ThinkGeoEnergy