Haberler

2021 WING Core Value Ödülleri için adaylık süreci başladı

2021 WING Core Value Ödülleri
Merve Uytun 31 May 2021

Jeotermalde Kadınlar (WING) Global, 2021 WING Temel Değer Ödülleri için adaylık süreci başladı. Adaylıklar 18 Haziran 2021'e kadar alınacak.

Jeotermal topluluğunda, Jeotermalde Kadınların (WING) temel değerlerinden birini temsil eden birini tanıyorsanız: Cesur, Güçlendirici, Açık, Şefkatli… Onlara tanınmaları için bir şans verin ve onları bir WING ödülü için aday gösterin!

Birden fazla kişiyi aday gösterebilirsiniz, ancak kategorilerden biri için yalnızca belirli bir kişiyi aday gösterebilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar aday gösterme ve ödül alma hakkına sahiptir. Lütfen adaylığınızı belirtmeden önce her bir temel değerin uygulamada nasıl göründüğü hakkında daha fazla bilgi okuduğunuzdan emin olun. Ödüller, ABD WING ülke ekibi tarafından 3-6 Ekim 2021’de San Diego, California’da düzenlenen Geothermal Rising Yıllık Toplantısında düzenlenen WING Networking Etkinliğinde sunulacak.

WING’in dört temel değerinden birini temsil eden birini tanıyor musunuz? Lütfen onları WING web sitesinden aday gösterin! Başvurular 18 Haziran 2021’e kadar alınacaktır.

https://womeningeothermal.org/wing-core-value-awards/

Kaynak: ThinkGeoEnergy