Haberler

Aksaray İÖİ İl Encümeni Başkanlığından jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu

Jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu
Merve Uytun 17 Eki 2021

Aksaray İÖİ İl Encümeni Başkanlığının Resmi Gazetede yayımlanan ilanına göre, ilin 2 ilçesinde 8 adet jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat sahası ihale edilecek.

Aksaray İl Özel İdaresi (İÖİ) İl Encümeni Başkanlığının Resmi Gazete aracılığı ile paylaştığı ilanda, ilin Gülağaç (3 adet) ve Merkez (5 adet) ilçelerinde toplam 8 adet jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat sahasının ihale edileceği duyuruldu.

İlanda ihale edilecek olan sahaların muhammen bedelleri KDV hariç yaklaşık 15.877,00 TL ve 179.020,00 TL arasında değişiyor. Geçici teminat bedelleri ise 300 TL’den başlayıp ve 5380,00 TL’ ye kadar değişen miktarlarda belirtildi.

İhaleye katılacak gerçek ve tüzel kişilerin, ihale günü ve saatine kadar istenilen belgeleri İl Özel İdaresi İl Encümen Başkanlığına vermeleri gerekmektedir. Şartname mesai saatleri içinde İl Özel İdaresi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünden müracaatla bedelsiz olarak görülebileceği ve İhaleye katılmak için 120 TL karşılığında alınabileceği ilanda belirtilmiştir.

İhale, Aksaray İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda 26 Ekim 2021 günü, Saat 11:00’dan itibaren yapılacaktır.

KaynakResmi Gazete