Haberler

Aydın YİKOB’dan jeotermal ruhsat devir/satış ihalesi duyurusu

Jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu
Merve Uytun 23 Oca 2022

Aydın Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Ayter Aydın Termal Turizm ve Jeotermal Sistemleri A.Ş, Resmi Gazete aracılığı ile paylaştığı ilanda, ilin 4 adet jeotermal kaynak arama sahasının ihale yolu ile devri yapılacağını duyurdu.

Aydın Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Ayter Aydın Termal Turizm ve Jeotermal Sistemleri A.Ş, Resmi Gazete aracılığı ile paylaştığı ilanda, ilin 4 adet jeotermal kaynak arama sahasının, seracılık, meyve-sebze kurutma, balıkçılık ve sağlık termal turizmi, enerji, vb. gibi faaliyetlerde kullanılmak üzere ihale yolu ile devri yapılacağını duyurdu.

İhaleler, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 36. maddesi hükümlerine göre “Kapalı Teklif ve Artırma Usulü” ile Efeler Kaymakamlığı 1. Katta bulunan Kaymakamlık toplantı odasında 10/02/2022  tarihinde yapılacaktır.

İhaleye katılacak isteklilerin 2886 sayılı Kanunun 37. maddesine göre hazırladıkları tekliflerini aynın Kanunun 38. maddesine göre ekli listede belirtilen ihale saatine kadar Ayter Aydın Termal Turizm ve Jeotermal Sistemleri A.Ş’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak : Resmi Gazete