Haberler

AYTER’ den jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu

Resmi gazete duyurusu
Merve Uytun 22 Kas 2021

Aydın Valiliği AYTER Aydın Termal Turizm ve Jeotermal Sistemleri A.Ş, sahip olduğu 4 adet Jeotermal kaynak arama ruhsat sahasını, seracılık, meyve-sebze kurutma, balıkçılık ve sağlık termal turizm gibi faaliyetlerde kullanılmak üzere ihale edeceğini duyurdu.

Aydın Valiliği AYTER Aydın Termal Turizm ve Jeotermal Sistemleri A.Ş., Resmi Gazete aracılığı ile paylaştığı ilanda, şirketin sahip olduğu 4 adet Jeotermal kaynak arama ruhsat sahası, seracılık, meyve-sebze kurutma, balıkçılık ve sağlık termal turizm gibi faaliyetlerde kullanılmak üzere kapalı teklif ve açık arttırma usulü ile ihale edeceğini duyurdu.

İhale edilecek olan sahaların geçici teminat bedelleri 37.700,00 TL ile 12.800.000,00 TL arasında değişmektedir.

İhale, “2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 36. maddesine göre ‘Kapalı Teklif ve Arttırma Usulü ile” Aydın valilik binası zemin katta bulunan Toplantı Salonunda 09/12/2021 tarihinde saat 14:00’da yapılacaktır.

İhaleye katılmak isteyenlerin, ihale şartnamesinde ve ilanda öngörülen belgelerin aslını veya noter tasdikli suretlerini en geç ihale saatine kadar, Aydın Valiliği AYTER Aydın Termal Turizm ve Jeotermal Sistemleri A.Ş’ye teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Resmi Gazete