Haberler

Cougar Drilling Solutions, jeotermalde 300. yönlü kuyusunun tamamlanmasını kutluyor

Şirket logosu (kaynak: Cougar Drilling Solutions)
Merve Uytun 11 May 2023

Cougar Drilling Solutions, Aydın’da, jeotermal projelerde 300. yönlü kuyusunun tamamlanmasını kutlamak üzere bir tören düzenliyor.

Cougar Drilling Solutions, Aydın’da şirket çalışanları, yüklenici firma temsilcileri ve müşterileri ile birlikte jeotermal projelerde 300. yönlü sondaj operasyonunun tamamlanmasını kutlamak için 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü bir tören düzenliyor.

Cougar Drilling Solutions, 2011 yılı itibari ile faaliyette bulunduğu Türkiye’de; petrol, doğal gaz, jeotermal, yeraltı gaz depolama ve madencilik projelerinde yönlü sondaj ve ekipman kiralama hizmeti vermektedir.

Alanında bölgenin en kapsamlısı olan atölyesinde; ekipmanlar, uzman personeli tarafından hassasiyet ve titizlik ile hazırlanarak, operasyon sahalarına gönderilmekte ve sahadaki tecrübeli personeli ile operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Cougar Sondaj Hizmetleri bugüne kadar 500’ün üzerinde yönlü sondaj projesi gerçekleştirmiş bulunmakta ve Türkiye’de enerjiye erişimde katkı sunan paydaşlardan biri olmaktan mutluluk ve gurur duymaktadır.

Cougar Drilling Solutions Pazarlama Müdürü Melih Eldenk konuyla ilgili şunları söyledi:

”Cougar Sondaj Hizmetleri olarak bu günlerde farklı bir heyecan içerisindeyiz; jeotermal projelerde 300. kuyunun yönlü sondaj operasyonunu gerçekleştirmiş olacağız. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Yakın zamanda şirket çalışanlarımız, projelerde birlikte olduğumuz diğer müteahhit firma temsilcileri ve müşterilerimiz ile jeotermaldeki 300. yönlü kuyumuzu, jeotermalin kalbinin attığı Aydın’da, hep beraber kutlayacağız. Bundan sonraki süreçte de aynı heyecan ve özveri ile sektöre hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Kaynak: E-posta bildirimi