Haberler

Doktor Öğretim Üyesi Pozisyonu – Enerji Sistemleri Mühendisliği, İYTE

İYTE görünüm (kaynak: İYTE web sitesi)
Merve Uytun 9 Ağu 2022

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörlüğü Resmi Gazete’de paylaştığı ilama göre; Jeotermal sistemlerde rezervuar karakterizasyonu, jeomekanik ve hidrojeoloji alanlarında doktora ve doktora sonrası çalışma yapmış bir öğretim üyesi alım ilanı yayınladı.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörlüğü Resmi Gazete’de paylaştığı ilama göre; Jeotermal sistemlerde rezervuar karakterizasyonu, jeomekanik ve hidrojeoloji alanlarında doktora ve doktora sonrası çalışma yapmış olmak, Kayaç-akışkan etkileşimi, reaktif taşınım ve karbondioksit depolama konularında matematiksel modelleme konularında bilimsel çalışmaları ve yayınları bulunmak şartıyla bir öğretim üyesi alım ilanı yayınladı.

Öğretim Üyesi İlanı ve İYTE Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi ve Formu ve diğer detaylara enstitü resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların 2 adet fotoğraf, 1 adet öğretim üyesi başvuru dilekçesi, 1 adet öğretim üyesi başvuru formu ile birlikte öğretim üyesi başvuru formunda belirtilen belgeleri kapsayan 1 (bir) nüsha fiziksel dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren 4 (dört) adet flash bellek ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına (Gülbahçe Köyü Kampüs alanı Urla-İZMİR) müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru süresi ilanın (8 Ağustos 2022) yayın tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak: İYTE