Haberler

GeoTHERM fuar ve kongresi, Offenburg/ Almanya – 2-3 Haziran 2022

GeoTHERM Ticaret Fuarı, Offenburg, Almanya (kaynak: Messe Offenburg)
Merve Uytun 10 May 2022

Yıllık GeoTHERM etkinliği, 2-3 Haziran 2022'de Almanya'nın Offenburg kentinde kongre ve kapsamlı ticaret fuarı ile geleneksel formatında yapılacak.

Yıllık GeoTHERM fuarı ve kongresi geçen yıl ve önceki yıl düzenlene sanal etkinlik ve ertelemeler sonrasında geri dönüyor. 2 ve 3 Haziran 2022 tarihlerinde,  Almanya Offenburg’da geleneksel biçiminde gerçekleşecek.

Kongre ve ticaret fuarının açılış saatleri 2 Haziran Perşembe günü 10:00-17:30 ve 3 Haziran Cuma günü 09:00-15:30 saatleri arasındadır.

“Derin jeotermal” ve “sığ jeotermal” konularına yönelik kongre programı ve katılımcı listesi ile ilgili ayrıntıları www.geotherm-offenburg.de adresindeki fuar ve kongre web sitesini ziyaret edin.

Proje yöneticisi Anja Kurz, geçtiğimiz günleri ve haftaları özetleyerek, yeniden birlikte olmak hakkında olumlu geri bildirimler aldıklarını ifade ediyor. 2 – 3 Haziran 2022’de GeoTHERM, Almanya’nın Messe Offenburg kentinde on beşinci kez düzenlenecek. “GeoTHERM için en iyisini sağlamak bizim için önemli. Bu nedenle GeoTHERM’i yaz başında düzenlemeye karar verdik,” diye açıklıyor ticaret fuarı genel müdürü Sandra Kircher.

GeoTHERM o zamandan beri endüstrinin mevcut gelişimini ele alıyor ve yüzeyin yakınında ve derinliğinde tekil bir Jeotermi platformu yaratıyor. Ticaret fuarı, yoğun uzmanlık ve en son saha raporlarını birleştiren birinci sınıf bir kongre ile destekleniyor. Sonuç olarak, ziyaretçiler 40’tan fazla sunum ve çeşitli Yan Etkinliklerden kendi programlarını oluşturabilirler. Programın tamamı www.geotherm-offenburg.de adresinde yayınlanmaktadır.

Kaynak: ThinkGeoEnergy