Haberler

IGC Türkiye 2022, TMMOB Petrol Mühendisleri Odası’nı İşbirliği Ortağı olarak ağırlıyor

5. IGC Türkiye Jeotermal Kongre ve Sergisi, 2022
Merve Uytun 2 Eyl 2022

IGC Türkiye, 19-21 Eylül 2022'de İzmir'de gerçekleşecek 5. IGC Türkiye Jeotermal Kongre ve Sergisi'nde TMMOB Petrol Mühendisleri Odası'nı misafir ediyor.

IGC Türkiye, 19-21 Eylül 2022’de İzmir’de gerçekleşecek 5. IGC Türkiye Jeotermal Kongre ve Sergisi’nde TMMOB Petrol Mühendisleri Odası‘nı misafir ediyor.

Türkiye Petrol Mühendisleri Odası (PMO), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Kanun, Tüzük ve Yönetmelik hükümlerine göre kurulmuş, Türkiye sınırları içinde tüzel kişiliğe sahip bir kamu kuruluşudur.

PMO, Türkiye sınırları içerisinde Petrol & Doğal Gaz ve Jeotermal Enerji alanlarında günün olanakları, ihtiyaç, koşul ve imkânlarına göre arama, sondaj, üretim, rafinaj, nakliye, tesis ve tesisat planlama ve projelendirme, yeraltı ve yerüstü depolama ve pazarlamadan sorumlu Petrol ve Doğal Gaz mühendislerini bir araya getiriyor.

Jeotermal Haberler ve Enerchange tarafından düzenlenen IGC Türkiye 2022’de, Dünya çapındaki jeotermal projeleri, etki finansmanı, ölçek ekonomisi ve maliyet azaltma potansiyelleri, gelişen ve yenilikçi teknolojiler, petrol ve gaz sahalarının jeotermal potansiyelini tartışacak 200’den fazla üst düzey delege ile tanışmak ve ısı ve elektrik üretim tesislerinin gelişimi adına beklentileri keşfetmek için bize katılın.

Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye senkron çeviri ile kongre, hem Türk hem de uluslararası katılımcılara açıktır.

Sorularınız ve daha fazlası için, [email protected] / [email protected] adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.igc-turkey.com/tr/igc-tr-22-registration adresi üzerinden kayıt olmayı unutmayın!