Haberler

IGC Türkiye,19-21 Eylül 2022, GREEN Chemicals’ı KW Sponsoru olarak misafir ediyor

5. IGC Türkiye Jeotermal Kongre ve Sergisi, 2022
Merve Uytun 12 Eyl 2022

IGC Türkiye, 19-21 Eylül 2022’de İzmir’de gerçekleşecek 5. IGC Türkiye Jeotermal Kongre ve Sergisi’nde GREEN Chemicals'ı KW Sponsoru olarak misafir ediyor.

GREEN Chemicals A.Ş., 30’un üzerinde ülkeye ihracat yapan ve ticari faaliyetlerini Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Avrupa, Latin Amerika, Afrika ve Balkan ülkelerinde sürdüren, Türkiye’deki en büyük ilk 100 sanayi kuruluşunun yarısına kimyasal ürün üreten ve teknik çözüm ortağı olan bir firmadır.

2020 yılı itibariyle çeyrek asırlık olan firma, Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

GREEN Chemicals uzman mühendis kadrosunun yanı sıra, doktora seviyeli AR-GE çalışanlarıyla ve üniversitelerin de teknik desteği ile daima yenilikçi ve çevre dostu bir yaklaşımla, dünya standartlarına uygun ürünleri ülkemizde üretmekte ve yukarıda adı geçen ülkelerde dâhil olmak üzere ticari ve teknik servisini gerçekleştirmektedir.

GREEN Chemicals, Türkiye’nin faaliyette olan 411 Ar-Ge Merkezi içinde yerini alıyor.

Jeotermal Haberler ve Enerchange tarafından düzenlenen IGC Türkiye 2022 etkinliği, atölye çalışmaları, bir ticaret fuarı sergisi ve kongrenin tartışılacağı dünya çapındaki jeotermal projeleri, ülke güncellemelerini ve finansman planlarını, ölçek ekonomisi ve maliyet azaltma potansiyellerini, gelişen ve yenilikçi çalışmaları, jeotermal potansiyeli sergileyecek. ve petrol ve gaz sahaları için fırsatlar ve ısı ve elektrik üretim tesislerinin gelişimi için beklentileri araştırın.

Bu yılki IGC Türkiye 2022 için, 200’den fazla üst düzey delegenin dünyanın en hızlı büyüyen jeotermal pazarının zorluklarını tartışmasını bekliyoruz.

Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye senkron çeviri ile kongre, hem Türk hem de uluslararası katılımcılara açıktır.

https://www.igc-turkey.com/tr/igc-tr-22-registration adresi üzerinden kayıt olmayı unutmayın!