Haberler

İş ilanı – İcra Direktörü, Jeotermal Rising, ABD

Jeotermal Yükseliş afiş
Merve Uytun 5 Eyl 2022

ABD merkezli jeotermal derneği Geothermal Rising yeni bir İcra Direktörü arıyor.

ABD merkezli jeotermal kar amacı gütmeyen kuruluş Geothermal Rising, açık İcra Direktörü pozisyonunu için bir aday arıyor. İlgilenen adaylar özgeçmişlerini [email protected] adresine gönderebilirler.

1972’de kurulan Jeotermal Yükseliş (eski adıyla Jeotermal Kaynaklar Konseyi), jeotermal topluluğundan geniş ve çeşitli bir demografiyi temsil eden 1.200’den fazla üyesiyle jeotermal endüstrisine hizmet veren en büyük doğrudan üyelik profesyonel ve ticaret birliğidir. Üyeler, bireyleri, şirketleri, üniversiteleri, ulusal laboratuvarları, hükümeti ve diğer sivil toplum kuruluşlarını içerir.

İcra Direktörü, kuruluşun hedeflerinin herkese açık bir şekilde iletilmesini, kuruluşun faaliyetleriyle uyumlu olmasını ve elde edilmesini sağlamaktan genel sorumluluğa sahiptir. İcra Direktörü, Yönetim Kuruluna rapor verir, personelin denetiminden ve Geothermal Rising’in dernek yönetim firmasından iş ürünlerini yönlendirmekten birincil sorumluluğa sahiptir. Direktör, personelin, iletişimin ve finansmanın günlük yönetiminin profesyonel ve zamanında yapılmasını sağlamak için kuruluşun genel havasını belirleyecektir. GR, profesyonel ve iyi yönetilen bir organizasyon olarak çalışmalıdır.

28-31 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında yapılması planlanan Jeotermal Yükseliş Konferansı (GRC), jeotermal endüstrisinin en büyük yıllık konferansıdır ve bu makalenin yayınlandığı tarih itibariyle halen devam etmektedir.

Kaynak: ThinkGeoEnergy