Haberler

İş ilanı – Jeotermal Proje Müdürü, Vallourec

Vallourec şirket web sitesi ekran görüntüsü
Merve Uytun 11 Eki 2021

Fransız O&G hizmet firması Vallourec, deneyimli jeotermal proje yöneticisi pozisyonu için işe alım yapıyor.

Öncelikli olarak enerji piyasalarına (O&G, düşük karbon) hizmet eden birinci sınıf boru çözümlerinde dünya lideri olan Fransız O&G hizmet firması Vallourec, Jeotermal Proje Müdürü pozisyonunu doldurmaya çalışıyor.

Vallourec, tüm güçlü yönlerini (boru yapımının yanı sıra uluslararası ayak izi, müşterilerin yakınlığı, uygulama teknik bilgisi, vb.) kullanarak gelecek yıllarda işletmeleri nasıl geliştirebileceğini değerlendirmek için 2 yıl önce Enerji Dönüşümü Girişimi’ni başlattı. 4 ana alan çıktı, JEOTERMAL bunlardan biri.

Geliştirme fırsatları şunlardır:

  1. boru ve hizmet satışı
  2. Jeotermal Tasarım Yap ve İşlet projelerinde azınlık hissedarı olmak
  3. kapalı döngü jeotermal (CLG) için VIT (vakum yalıtımlı boru) satışları geliştirmek
  4. CLG projeleri için proje yönetimi geliştirmek.

Görev:

“Klasik” jeotermal proje yönetimi için iş fırsatlarına öncülük etmek, yani şirketin konsorsiyum aramak, girmek / oluşturmak, DBO projeleri ihalelerine katılmak, kazanılan projelerde şirketi azınlık hissedarı olarak temsil etmek için yapılan görüşmelerde operasyonel tarafta yer almak & bu projelerde katkı sağlamak.

Greenfire ile işbirliğimiz çerçevesinde şirket için CLG projelerine (mevcut kuyuların güçlendirilmesi, yenilerinin sondajı, ikisinin karışımı) katkıda bulunmak veya yönetmek. Bu, CLG’nin kurulumu için kurulum/müşteriye buhar/güç dağıtımı (CLG DBO) yönetimine kadar tüm paydaşların (tasarım, kuleler, sondaj, borular + VIT, kuyu içi aksesuarlar, ORC) koordinasyonu anlamına gelir.

Siz kimsiniz?

10 yıldır jeotermal projelerini (arama, sondaj, buhar üretimi için EPC) başarıyla yöneten bir mühendis.

Bilginizi paylaşmaya isteklisiniz ve yeni zorluklarla yüzleşmeyi seviyorsunuz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy