Haberler

İş ilanı – Jeotermal Takım Lideri/ Enerji Çözümleri Asya, Jacobs

Jacobs video ekran görüntüsü (kaynak: Jacobs Resmi YouTube kanalı)
Merve Uytun 10 Ağu 2022

Küresel jeotermal mühendislik grubu Jacobs ve onun Enerji Çözümleri ekibi, Jeotermal Takım Lideri pozisyonu için işe alım yapıyor.

Küresel jeotermal mühendislik grubu Jacobs ve onun Güç Çözümleri ekibi, bir Jeotermal Lideri işe almak istiyor. Görev, Asya Termal Enerji Grup Yöneticisini desteklemek ve Asya Enerji ve Güç Performans Birimi (PU) içindeki Jeotermal Bölümüne liderlik etmektir.

Jacobs’ın Bakım Kültürünü somutlaştıran ve çalışanlarınızın sağlığına ve esenliğine öncelik veren Bölümünüz genelinde kapsayıcı ve çeşitli bir kültürü teşvik ederek, Jacobs’ın temel değerlerinin tutarlı liderliğini ve rol modellemesini sağlayacaksınız.

Başarılı aday için temel nitelikler, jeotermal enerji teknolojisinin temel etkinleştiricileri, mevcut pazar kısıtlamaları, zorluklar ve fırsatlar ile etkin sektörler arası işbirliği ve yenilikçi çözümler kullanarak jeotermal enerji projeleri için başarıya giden yol hakkında derinlemesine bir anlayış olacaktır. Müşteri odaklılık ve yanıt verme konusunda net bir yön belirleyecek ve güçlü bir rol modeli sunacaksınız ve güçlü müşteri ilişkileriniz, müşteri ihtiyaçlarını belirleyip tahmin edebilmemize yardımcı olacaktır. İşe alım, elde tutma ve yetenek geliştirme programlarımız bu ihtiyacı yansıtmalıdır.

Asya Jeotermal Enerji Bölümü Lider rolü, yarı zamanlı bir birincil roldür ve bu rolü, iş ihtiyaçları ve üzerinde anlaşılan kariyer hedeflerine dayalı olarak proje lideri, satış lideri, teknik lider ve/veya müşteri yöneticisi olarak ikincil bir rolle birlikte gerçekleştireceksiniz. .

Bu, Asya bölgesindeki birçok coğrafyada geçerli olan bir roldür. Asya’da birden fazla ülkede bulunan ekip liderleri ve bölüm üyeleriyle birlikte çalışmanız ve iş tanımlama, kazanma ve yürütmenin yanı sıra tüm konumlardaki personel için etkin yönetim ve bakım sağlamak için Enerji ve Güç operasyonları liderliği ve Ülke Yöneticileri ile birlikte çalışmanız beklenecektir. .

İstenen Beceriler ve Deneyim

  • Mühendislik Lisans Derecesi, yüksek lisans derecesi de tercih edilir.
  • Jeotermal projelerde hem yerel hem de uluslararası EPCM proje aşamaları ve yönetimi hakkında Gelişmiş Anlayış deneyimi.
  • Şirket ve Müşteri politikalarını ve prosedürlerini anlama ve takip etme becerisi. HSE yönetmeliklerini ve inşaat standartlarını anlama
  • EPCM projelerinde yer alan ticari terimleri İleri Düzey Anlama. Uygun kurumsal stratejiler geliştirme becerisi.
  • EPCM sözleşmelerindeki temel iş faktörlerini ve tüm işlevleri tam olarak anlamak.
  • Yönetim raporlarını analiz etme, düzenleme ve sunma ve normdan temel çizgi gezileri üzerinde analiz sağlama yeteneği.
  • Uygun proje stratejilerini gözden geçirme/geliştirme ve iletme becerisi
  • Şirket destek kaynaklarını kullanma becerisi. Personelin performansını değerlendirme, potansiyeli belirleme ve maliyet kontrol önlemlerini uygulama becerisi

Tam iş tanımı ve başvuruya bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy