Haberler

İş ilanı– Program Yöneticisi, Gelişmekte Jeotermal Olan Pazarlar, Colorado

Governmentjobs aracılığıyla iş ilanı
Merve Uytun 17 Ağu 2022

Colorado Energy Office (CEO), Denver, Colorado'da bulunmak üzere, Gelişmekte Olan Piyasalar (Jeotermal) Program Yöneticisi pozisyonu iş ilanı yayınladı.

Colorado Enerji Ofisi (CEO), Denver, Colorado’da bulunmak üzere bir Program Yöneticisi – Gelişen Pazarlar (Jeotermal) işe almak istiyor.

Program Yöneticisi, CEO’daki Bina İnovasyonu ve Enerji Finansmanı ekibi için kritik programatik destek sağlayacak ve jeotermal enerji pazarında ve diğer çeşitli ileri sektörlerde kilit pazar gelişimini şekillendirecektir. 2022’de Colorado Yasama Meclisi, Colorado Enerji Ofisi Jeotermal Enerji Hibe Programı olan HB22-1381’i geçti. Bu program, Colorado’daki jeotermal potansiyelinin kilidini açmaya ve boşluğu yenilenebilir enerji geleceğine kapatmaya yardımcı olacak. Jeotermal Enerji Hibe Programı, elektrik üretimi, alan ısıtma ve soğutma, su ısıtma ve bölgesel ısıtma için jeotermali destekleyen programları başlatmak için hibeler sağlayarak Colorado’nun jeotermal enerji kullanımının genişlemesini teşvik ediyor. 12 milyon dolarlık program, jeotermal ısıtma ve soğutmanın yanı sıra jeotermal elektrik üretiminin geliştirilmesi konusunda kamu-özel ortaklıklarının gelişimini destekleyecek.

Bu pozisyon, başarılı adayın gerçek ve ölçülebilir değişiklikler yapması için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu yeni pozisyon, Colorado’da türünün ilk örneği olan Jeotermal Enerji Hibe Programı da dahil olmak üzere yeni girişimlerin geliştirilmesine ve uygulanmasına öncülük edecek. Bu yeni programı geliştirirken, program yöneticisi benzer programları araştırmak, paydaş katılımını yönetmek, program kriterlerini tasarlamak, programı başlatmak ve yönetmek ve etkileri ve sonuçları izlemek ve raporlamak için BDFI ekibiyle birlikte çalışacaktır. Bu pozisyon için adaylar, yüksek derecede özerklik altında performans gösterme, yeni program geliştirme hakkında yaratıcı ve düşünceli düşünme ve ilk tasarımdan tam uygulama ve raporlamaya kadar birden fazla program bileşenini yönetme yeteneğini göstermelidir.

Detaylı bilgi için bu bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy