Haberler

Jeotermal B2B Hibrit buluşma etkinliği, 25 Ekim 2021

Etkinlik duyurusu
Merve Uytun 5 Eki 2021

Dünya Jeotermal Kongresi 2020+1 'in bir parçası olarak planlanan buluşma etkinliği, 24-27 Ekim 2021 tarihlerinde İzlanda Reykjavik 'daki Harpa Konferans Merkezi'nde gerçekleşecek.

Yaklaşan Dünya Jeotermal Kongresi 2020+1’in bir parçası olarak, dünyanın dört bir yanından delegeler ve endüstri temsilcileri İzlanda’nın Reykjavik kentinde bir araya gelecek. Etkinlik, 24-27 Ekim 2021 tarihlerinde Reykjavik İzlanda’daki Harpa Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek.

Konferans, jeotermal enerjiyi kullanmanın avantajları ve faydalarına odaklanıyor. Dünyanın her yerinden saygın uzmanları bir araya getirir ve jeotermal değer zincirinin tüm alanlarında ağ oluşturma ve bilgi alışverişi için fırsatlar sunar. Etkinliğe İzlanda Yenilenebilir Enerji Kümesinin İzlanda Jeotermal girişimi ev sahipliği yapıyor.

Enterprise Europe Network, 25 Ekim 2021’de Harpa konferans merkezinde gerçekleştirilecek hibrit bir B2B buluşma etkinliği düzenliyor ve katılımcıların WGC sırasında Reykjavik’te fiziksel ve online olarak katılmalarına olanak tanıyor.

Kayıt ve katılım ÜCRETSİZDİR. Şimdi kayıt ol!

Neden katılmalısınız?

Buluşma etkinliği, potansiyel iş ortaklarıyla tanışmak ve her türlü işbirliği olanaklarını keşfetmek için yeni sınır ötesi bağlantılar ve çok etkili bir uluslararası forum kurmak için eşsiz bir fırsattır. Sunduğu:

  • Odaklanmış 15 dakikalık toplantılar
  • Fuar katılımınıza katma değer
  • Tekno starter’lar, akademi ve araştırma enstitüleri gibi çok çeşitli ilgili KOBİ’lere, OEM’lere, tedarikçilere ve Araştırma ve İnovasyon paydaşlarına erişim
  • Çevrimiçi bir katalog aracılığıyla önceden yüz yüze toplantıların seçilmesi ve onaylanması

Kimler katılmalı?

Etkinlik, jeotermal değer zincirinden şirketleri, kümeleri, uluslararası karar vericileri ve Araştırma ve İnovasyon paydaşlarını hedefliyor.

Düzenleyenler

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız.

Kaynak: ThinkGeoEnergy