Haberler

Jeotermal endüstrisini birleştirmek – WGC2020+1’deki yuvarlak masa toplantısına katılın

Yuvarlak Masa 26 Ekim 2021
Merve Uytun 1 Eki 2021

26 Ekim 2021 tarihinde WGC2020+1 kapsamında yapılacak, jeotermal endüstrisini nasıl birleştirebileceğimize dair yuvarlak masa tartışması için ThinkGeoEnergy, Baseload Capital ve Uluslararası Jeotermal Birliği'ne katılın.

Ünlü bir Afrika atasözü vardır: “Hızlı gitmek istiyorsan yalnız git. Uzaklara gitmek istiyorsanız, birlikte gidin.” Bunu hiçbirimiz tek başımıza yapamayız. Bunun yerine birlikte yapmamız gerekiyor.

Baseload Capital’in geçen baharda ThinkGeoEnergy’den Alexander Richter ile bir yuvarlak masa tartışmasına ev sahipliği yapmasının nedeni buydu. Bu yuvarlak masa toplantısının amacı, jeotermal endüstrisini net bir mesajla birleştirmekti. Ana çıkarımlardan biri, katılan herkesin tartışmaya devam etmek istemesiydi ve ikincisi, sektör içinde farklı bakış açılarından ve uzmanlıktan temsilcilerden oluşan bir görev gücü oluşturma isteğiydi.

Tartışmaya devam edeceğimize söz verdik ve işte buradayız!

26 Ekim 2021’de (16.00-17.30 CET) Dünya Jeotermal Kongresi 2020’de (WGC), Baseload, ThinkGeoEnergy ve Uluslararası Jeotermal Birliği (IGA) sizi endüstrimizi birleştirmeye odaklanan bir sonraki yuvarlak masa tartışmasına davet ediyor… ve biz Bunu büyük bir başarıya dönüştürmek için yardımınızı istiyoruz!

Sizinle dünyayı değiştirmek için sabırsızlanıyoruz!

Şu şekilde yardımcı olabilirsiniz:

Lütfen temsilci seçiminizi belirtin.

26 Ekim’de İzlanda’da yapılacak Dünya Jeotermal Kongresi (WGC) 2020+1’de tartışmayı yöneten (sizin belirlediğiniz) 10 temsilci olacak.

Aday göster: https://info.baseloadcap.com/nomination

Yerinizi ayırtın.

Dinlemek için yerinizi ayırtarak tartışmanın bir parçası olun ve birden fazla platformda yayınlanacak karma yuvarlak masanın bir parçası olun.

Yerinizi ayırtın: https://info.baseloadcap.com/roundtable-registration

Yuvarlak masa gururla sunar: