Haberler

Jeotermal Yükseliş Konferansı 2022, 28 Ağustos’ta başlıyor

Jeotermal Yükseliş Konferansı 2022
Merve Uytun 25 Ağu 2022

28-31 Ağustos 2022 tarihlerinde, Nevada, Reno’da gerçekleşecek Uluslararası jeotermal topluluğun en büyük yıllık toplantısına bir haftadan az bir süre kaldı.

28-31 Ağustos 2022 tarihlerinde, Nevada, Reno’da gerçekleşecek Uluslararası jeotermal topluluğun en büyük yıllık toplantısına bir haftadan az bir süre kaldı.

Jeotermal Yükselen Konferansı (GRC), jeotermal endüstrisinin küresel doğasını yansıtan ve endüstri, akademi, hükümet ve genel halktan insanları bir araya getiren, jeotermal endüstrisinin en önemli yıllık konferansıdır. Burada ilişkiler kuruyoruz, fırsatlarımızı ve zorluklarımızı tartışıyoruz, en son teknolojiler ve yenilikler hakkında eğitim veriyoruz ve topluluğumuzun dışındaki insanları jeotermal enerji hakkında bilgilendiriyoruz.

Konferans teknik, politika ve pazar oturumları, eğitim seminerleri, jeotermal ve yenilenebilir enerji projeleri turları ve çok sayıda ağ oluşturma fırsatı sunuyor. Önde gelen teknik programımız, jeotermalin sadece elektrik üretiminde değil, aynı zamanda bölgesel ısıtma ve endüstriyel uygulamalar için ısının doğrudan kullanımında ve konut ve ticari binalarda jeotermal ısı pompalarında enerji karışımındaki önemini vurgulamaktadır.

Expo, katılımcılara dünyanın en büyük yıllık jeotermal toplantısında maruz kalmalarını en üst düzeye çıkarma fırsatı sunuyor. Ortaklar ve müşterilerle etkileşim kurmak için geniş fırsatlar sunar. Jeotermal enerji sektöründeki liderler için projelerini, hizmetlerini ve en son teknoloji ve ekipmanlarını jeotermal topluluğa sergilemeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Konferans 27 Ağustos 2022’deki atölye çalışmalarıyla başlıyor. Programa genel bakış için buraya tıklayın.

Tam program, katılımcılar, kayıt vb. gibi tüm ayrıntılar için konferans web sitesine bakabilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy