Haberler

Jeotermal Yükseliş Konferansı, 28-31 Ağustos 2022 – Reno, Nevada

Jeotermal Yükseliş afiş
Merve Uytun 7 Haz 2022

28-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Reno, Nevada'da gerçekleşecek olan 2022 Jeotermal Yükseliş Konferansı için erken kayıtlar devam ediyor.

Jeotermal Rising herkesi 28-31 Ağustos 2022 tarihlerinde Reno, Nevada’daki Peppermill Resort Spa Casino’da gerçekleşecek 2022 Jeotermal Rising Konferansına davet ediyor. Etkinlik için kayıtlar devam etmektedir. Tüm olası kayıt seçenekleri için etkinliğin resmi kayıt sayfasını inceleyebilirsiniz.

Jeotermal Yükselen Konferansı, jeotermal endüstrisinin en önemli yıllık etkinliklerinden biridir. Endüstriden, akademiden, hükümetten ve genel halktan insanları bir araya getirir. Burada ilişkiler kuruyoruz, fırsatlarımızı ve zorluklarımızı tartışıyoruz, en son teknolojiler ve yenilikler hakkında eğitim veriyoruz ve topluluğumuzun dışındaki insanları jeotermal enerji hakkında bilgilendiriyoruz.

Konferans programı saha gezileri, çalıştaylar, poster oturumları, teknik paneller ve çeşitli ağ oluşturma etkinliklerinden oluşmaktadır. Jeotermal Yükseliş, teknik oturumlar sırasında ele alınacak konuların bir listesini kullanıma sundu. Jeotermal topluluğundaki etkinlik liderlerinde, ürünlerini sergilemekten ve onlarla ortak olma fırsatlarını keşfetmekten çok mutlu olacak uzun bir katılımcı listesi de var.

Kaynak: ThinkGeoEnergy