Haberler

PIVOT jeotermal konferansında geri sayım başladı, 25-29 Temmuz 2022

Etkinlik duyurusu
Merve Uytun 18 Tem 2022

PIVOT "Hidrokarbonlardan Isıya" Jeotermal Konferans Serisi'nde geri sayım başladı. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek etkinliğin programını aşağıda bulabilirsiniz.

25-29 Temmuz tarihleri ​​arasında Project InnerSpace, üçüncü yıllık PIVOT “Hidrokarbonlardan Isıya” Jeotermal Konferans Serisine ev sahipliği yapacak!

Konferans fikri, petrol ve gaz endüstrisinin şu anda petrol ve gaz kaynakları geliştirdiği ölçekte jeotermal enerji geliştirmesi durumunda, iklim ve enerji hedeflerimize ulaşılabileceği fikrinden doğdu.

Başka hiçbir endüstri, temel yetkinliklerini, jeotermal gelişmeyi ölçeklendirmek için ihtiyaç duyulanlarla bu kadar uyumlu bir şekilde konumlandırmamıştır. Yeraltı karakterizasyonu, sondaj, kuyu mühendisliği gibi petrol ve gaz endüstrisinin on yıllardır yaptığı operasyonlardan bahsediyoruz. #PIVOTgeothermal’in amacı, 2030 yılına kadar endüstri genelinde ölçeklenebilir jeotermal kalkınmaya küresel katılım hedefiyle, petrol ve gaz endüstrisinde jeotermal gelişim için ivme oluşturmaktır.

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, PIVOT “Hidrokarbonlardan Isıya” Jeotermal Konferans Serisi ‘ne ücretsiz kayıt olun! Spontane olarak birkaç farklı dile çevrilecektir.

Programa buradan göz atabilirsiniz.

Konferansın 5 gününün temaları:

  • 25 Temmuz 2022 Pazartesi – Kaynak
  • 26 Temmuz 2022 Salı – Veriler
  • 27 Temmuz 2022 Çarşamba – Fırlatmaya hazır
  • 28 Temmuz 2022 Perşembe – Çağdaş Perspektifler
  • 29 Temmuz 2022 Cuma – Startup’lar ve Hareketler

Kaynak: ThinkGeoEnergy