Haberler

Praxisforum Geothermie Bayern Forum programı yayınlandı, 27-29 Ekim 2021

Arka planda Münih şehri olan Praxisforum Geothermie Bayern Banner (kaynak: PFB)
Merve Uytun 16 Eki 2021

Almanya'nın Bavyera kentindeki jeotermal sektörünün her yıl düzenlediği, Praxisforum Geothermie.Bayern için program yayınlandı. Etkinlik, 27-29 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.

Bu yılki Praxisforum Geothermie.Bayern etkinliği, 27-29 Ekim tarihleri ​​arasında Almanya Münih güneyindeki Pullach’ta gerçekleştirilecek.

Orta Avrupa’nın en hızlı gelişen Jeotermal Pazarı için kurulan forum, 27 Ekim Çarşamba günü ölçeklendirme çözümleri ve üretim pompaları hakkında çalıştaylar ile başlıyor. Çalıştaylardan sonra bir tanışma toplantısı düzenlenerek, meslektaşlar ile kaynaşma ve yeni bağlantılar kurma imkanı sağlanıyor.

İkinci gün, Kongre eş zamanlı olarak tercüme edilecek. Burada, karşılama oturumunda Alman Enerji geçişi perspektifi tanıtılmakta ve jeotermal enerjinin katkısı tartışılmaktadır. Isı kullanımı forumun odak noktasıdır. 2020’nin en verimli tesislerinin ve en iyi uygulanan genç bilimsel çalışmalarının ödüllendirildiği oturumunun ardından, kombine ısı ve güç üretimi çeşitli konuşmacılar tarafından sunulacak ve izleyicilerin tartışmasına açılacaktır.

Etkinlik, Rödl ve Turboden sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

Katılım için, www.praxisforum-geothermie.Bayern adresindeki kayıt olabilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy