Haberler

Rize İl Özel İdaresi’nden jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu

Jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu
Merve Uytun 7 Ara 2021

Rize İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığının Resmi Gazete’de yayımladığı ilana göre, ilin Çamlıhemşin İlçesi Kaplıca Köyü’nde 1 adet jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat sahası ihale edilecek.

Rize İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığının Resmi Gazete aracılığı ile paylaştığı ilanda, ilin Çamlıhemşin İlçesinde Kaplıca Köyü’nde jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat sahası 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesi’nde belirtilen açık arttırma yöntemi ile ihale edileceği duyuruldu.

İhale edilecek sahalanın muhammen bedeli 56.072,00 TL, geçici teminat bedeli ise yaklaşık 1.682,16 TL olarak belirlenmiştir.

İhale, duyuruda belirtildiği üzere, 14 Aralık 2021 tarihinde saat 11.00’de Rize Merkez Engindere Mahallesinde bulunan İl Özel İdaresi Ana Hizmet Binasındaki İl Encümeni Toplantı Salonunda, yapılacak.

İhaleye girecek olan isteklilerin şartname ve eklerini, 300,00 TL bedel karşılığında satın alınabileceği ve istenildiğinde ihale şartname ve eklerinin ücretsiz olarak mesai saatleri içerisinde ilanda yer alan adreste görülebileceği bilgisi ilanda belirtilmiştir. Ayrıca, ilanda, ilgililerin, ihaleye girmek için gerekli belgeleri en geç 13.12.2021 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar Rize İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğüne teslim etmeleri gerektiği belirtilmiştir.

Kaynak: Resmi Gazete