Haberler

Ruggero Bertani Avrupa Jeotermal İnovasyon Ödülü için Son Tarih – 17 Ocak 2022

Etkinlik duyurusu
Merve Uytun 14 Oca 2022

Avrupa Jeotermal Enerji Konseyi (EGEC), Ruggero Bertani Avrupa Jeotermal Yenilik Ödülü 2022 için son başvuru tarihini uzattı. Bu Ödül, jeotermal enerji alanına yenilikçi ürünler, bilimsel araştırma ve proje girişimleri ile katkıda bulunan şirketlere verilmektedir.

Ruggero Bertani Avrupa Jeotermal İnovasyon Ödülü 2022 için başvurular başladı! Bu Ödül, jeotermal enerji alanına yenilikçi ürünler, bilimsel araştırma veya proje girişimleri şeklinde olağanüstü katkılarda bulunan şirketlere verilmektedir.

Başvurular için yeni son tarih: 17 Ocak 2022

Süreçle ilgili son güncellemelerden (son tarihler, adaylıklar…) haberdar olmak için #GeoInnAward2022 hashtag’ini takip edin.

Yarışma, Avrupa’da yerleşik olmaları veya faaliyet göstermeleri koşuluyla, tüm değer zinciri ve jeotermal uygulamalardaki Avrupalı ​​şirketler, kuruluşlar veya kuruluşlardan projeler, süreçler, ürünler ve girişimler için çağrıda bulunuyor.

Bu yılın jürisi:

  • Inga Berre, Profesör, Bergen Üniversitesi, Norveç
  • Miklos Antics, EGEC Başkanı
  • Javier Urchueguia, Jeotermal panel RHC ETIP Başkanı, UPV, İspanya
  • Fausto Batini, Magma Enerji, ETIP-DG Başkanı, İtalya
  • Sandra Kircher, Ticaret Fuarları Başkanı, Geotherm Expo&Congress, Almanya

Zaman çizelgesi:

  • Aday başvuru: 29/11/2021
  • Aday başvuru son tarih: 23/12/2021 – 17 Ocak 2022’ye uzatıldı
  • Finalistleri açıklanması: 26/01/2022
  • Kazananı açıklanması: 1/06/2022 – GeoTHERM’de fiziksel etkinlik

Giriş, önceki yıl (01/01/2021 – 31/12/2021) içinde geliştirilen veya piyasaya sürülen yenilikçi ve sürdürülebilir bir yaklaşım sağlamak için yeni bir konsepti veya mevcut bir süreç veya ürünün geliştirilmesini kapsayabilir. Yeniliğin faydaları, iyileştirmeleri ve güvenilirliği giriş formunda açıkça belirtilmelidir. Araştırma projeleri varsa, inovasyon olarak nitelendirilmek için adayların, Horizon 2020 Çalışma Programı tarafından tanımlanan teknoloji hazırlık düzeyi (TRL) 7 veya daha yüksek olması gerekir.

Katılımcılar, işletme başına yılda bir yenilik sunabilir. Başarısız olan başvurular, gelecekteki ödüllerde aday gösterilmeye hak kazanacaktır. Uygunluk, şartlar ve koşullar hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya bakabilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy