Haberler

Temiz Enerjide ABD C3E Kadın Sempozyumu ve Ödülleri, 8-9 Aralık 2020

Etkinlik duyurusu
Cannur Bozkurt 2 Kas 2020

8-9 Aralık 2020'de sanal olarak düzenlenecek olan dokuzuncu ABD Temiz Enerji Eğitimi ve Yetkilendirilmesi (C3E) Temiz Enerjide Kadınlar Sempozyumu ve Ödülleri'ne katılabilirsiniz.

2020 ABD Temiz Enerji Eğitimi ve Yetkilendirilmesi (C3E) Kadınları Temiz Enerji Sempozyumu ve Ödülleri – Değişen Dünyada Temiz Enerji Dönüşümünü Hızlandırma – sanal olarak 8 ve 9 Aralık 2020 (12-4: 30pm ET) tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Sempozyum temiz enerji ile ilgili güncel konuları araştırarak, başarılı kadınlara ödüllerini takdim edecek, güçlü ve birbirine bağlı bir temiz enerji ağı kuracaktır. Dokuzuncu yıllık C3E Ödülleri’nin kazananları etkinlikte açıklanacaktır.

Temiz enerji geçişini hızlandırmaya çalışırken karşılaştığımız zorluklar arasında iklim değişikliği, Covid-19 salgını, ilgili ekonomik zorluklar ve sosyal eşitsizlik yer almaktadır. Enerji sistemimizi dönüştürmek ve karbondan arındırmak için daha hızlı ve daha akıllı hareket etmeliyiz. Yeni düşük ve karbon içermeyen teknolojileri etkin bir şekilde ölçeklendirme, küresel ısınmayı azaltmak için hızla sermaye dağıtma ve herkese uygun fiyatlı, güvenilir enerji çözümleri sunma fırsatlarını tartışmak için düşünce liderlerine katılabilirsiniz.

Genel oturumlar, ödül sunumları, panel tartışmaları ve canlı öğrenci poster sunumlarının yer aldığı sanal bir resepsiyondan oluşan bu etkinliğe katılım ücretsizdir.

Daha fazla bilgi ve kaydolmak için lütfen c3eawards.org/2020 adresini ziyaret ediniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy