Haberler

ThinkGeoEnergy Okuyucu Anketi 2022

ThinkGeoEnergy 2022 Okuyucu Anketi
Merve Uytun 7 Ara 2022

ThinkGeoEnergy'nin stratejilerine ve gelecekteki yönelimine yardımcı olmak için bu 5 dakikalık Okuyucu Anketi ile, siz okuyucularımız ve destekçilerimizin katkılarına ihtiyacımız var.

Yıl sona ererken, ThinkGeoEnergy ekibimiz 2023 için yeni stratejiler geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Ancak bu, okuyucularımız ve destekçilerimiz olan sizi de içine alan bir süreçtir.

Geri bildirimlerinizi alabilmek amacıyla 2022 Okuyucu Anketimizi doldurmanızı rica ediyoruz. Bu, 5 dakikadan fazla sürmemesi gereken 10 maddelik bir ankettir. Anketi iki hafta boyunca (6-19 Aralık 2022) çevrimiçi olarak tutacağız. Bu linkten anketimize katılabilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için çok önemlidir. #GeothermalDecade’de ilerlerken, ThinkGeoEnergy ayrıca daha iyi içerik, daha fazla katılım ve daha çeşitli hizmetlerle gelişmeyi amaçlıyor. Geri bildirimleriniz, stratejilerimizin yönünü belirlememize ve önceliklerimizi belirlememize yardımcı olacaktır. Bu anketin sonuçları Ocak 2023’te tüm okuyucularımızla paylaşılacaktır.

Okuyucu anketimizi doldurduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz. Bir başka minnettarlık göstergesi olarak, yanıt verenler, 2023’ün başlarında göndereceğimiz kurulu küresel jeotermal enerji üretim kapasitesinin mevcut durumu hakkında bir teknik inceleme almak için e-posta adreslerini verebilirler. Bu seçenek, anketin sonunda mevcuttur.

Anket bağlantısı – ThinkGeoEnergy Okuyucu Anketi 2022