Haberler

Web Semineri – 2022’nin Özeti: Jeotermal endüstrisi için önemli noktalar, yenilikler ve yeni bakış açıları, 16 Aralık 2022

Web semineri duyurusu
Merve Uytun 15 Ara 2022

Focus on Jeothermal'in kurucuları Dr Jochen Schneider (Enerchange) ve Alexander Richter (ThinkGeoEnergy) ile 2022 yılı jeotermal endüstrisinde, öne çıkan olayların tartışılacağı bu harika web seminerini kaçırmayın.

Enerchange ve ThinkGeoEnergy’nin bir ortaklığı, IGC Webinar serisinin bir parçası olarak, Focus on Jeotermal’in iki kurucusu Dr Jochen Schneider (Enerchange) ve Alexander Richter (ThinkGeoEnergy), geçen 2022 yılının önemli noktalarını, keşifleri ve umut verici teknolojilerini gözden geçirecek.

Sunumdan sonra, tartışma ve daha fazla soru sorma fırsatınız olacak.

  • Tarih: 16 Aralık 2022 Cuma
  • Saat: 14:00 CET (16:00 Türkiye saatiyle)
  • Kayıt: Bağlantı linki

2022 yılı sona ererken, yaklaşan jeotermal projeler, yeni teknolojiler ve çığır açan keşifler hakkında fikir veren endüstri, araştırma ve ekonomiden 22’den fazla konuşmacıyı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Böylece, Avrupa içindeki ve dışındaki birçok ülkenin jeotermal piyasası ve ilgili politikaları tanıtılmıştır. Jeotermalin yanı sıra, yer altı tuzlu sularından mineral çıkarma, özellikle lityum çıkarma, 2022’de giderek daha önemli bir rol oynadı.

Noel Tatilinden önceki bu son bölümde, Focus on Jeothermal kurucuları 2022’nin özetini yapacak ve ayrıca 2023’te jeotermal endüstrisi ve pazarı için yaklaşan olasılıklara ve fırsatlara işaret edecek.