Haberler

Web Semineri – Gelişmiş Jeotermal Sistemler (AGS) için dijital ikiz teknolojisi, 27 Ocak 2023

Web semineri duyurusu
Merve Uytun 24 Oca 2023

Enovate AI-Yapay Zeka'dan Camilo Mejía ile, şirketinin yeraltı uygulaması "Jeotermal ve ileri jeotermal mühendislik sisteminde dijital ikiz teknolojisi" konusunda bilgi edinmek için bu harika web seminerini kaçırmayın.

Enerchange ve ThinkGeoEnergy’nin bir ortaklığı olan düzenli IGC Web Semineri serisinin bir parçası olarak, petrol ve gaz teknolojisi ile temiz enerji üretiminin kesişimi hakkında ayrıntılı bilgi verecek olan Enovate Upstream CEO’su Camilo Mejía’yı ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Sunumdan sonra tartışma ve daha fazla soru sorma fırsatınız olacak.

  • Tarih: 27 Ocak 2023 Cuma
  • Saat: 14:00 CET (16:00 Türkiye saati ile)
  • Kayıt: burada

Camilo, bir ABD Jeotermal kamu hizmeti şirketi olan Exceed Geo Energy’nin Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır ve Enovate’in CEO’sudur. Camilo, ısı tahliyesi için Co2 mühendisliğinin geliştirilmesine, 200 MW’tan fazla enerji üretimi için yer altı ve yüzey operasyonlarının otomasyonuna öncülük ediyor. Bu arada, Weatherford International ve Rosen Europe için Yazılım Geliştirme, Sondaj Operasyonları, Yerbilimleri, Araştırma ve Geliştirme, Rezervuar Danışmanlığı, Kıta Yönetimi ve Küresel Yönetim bölümlerinde çalıştıktan sonra 18 yıllık bir deneyime sahiptir.

Enovate Upstream, petrol ve gaz endüstrisinde sondaj, tamamlama ve üretim için fizik tabanlı yapay zeka sağlar. Bunlar, sahadaki çalışanlara güvenmek yerine O&G şirketleri için uzaktan operasyonel değişiklikler yapan bulut tabanlı platformları temsil ediyor. Bu web semineri için Camilo, “Jeotermal ve Gelişmiş Jeotermal Mühendislik Sistemleri için Dijital İkizler”i tanıtacak. Dijital ikiz tasarımı ve tesis otomasyonu, ısı ekstraksiyonunu optimize etmek ve dekarbonizasyonu artırmak için varlığın başka bir amaca uygun hale getirilmesi ve orta entalpili yüzey altı uygulamalarının kullanılmasını sağlar.

Kaynak: ThinkGeoEnergy