Haberler

Web Semineri – Güney Amerika jeotermal gelişmede mevcut durum, 01 Temmuz 2022

Web semineri duyurusu
Merve Uytun 28 Haz 2022

Güney Amerika'daki jeotermal gelişime genel bir bakış için PiensaGeotermia'dan Carlos Jorquera ile bu harika web seminerini kaçırmayın.

Enerchange ve ThinkGeoEnergy ortaklığı olan düzenli IGC Web Semineri serisinde bu hafta, Güney Amerika’daki jeotermal gelişimin mevcut durumu üzerine, ThinkGeoEnergy’nin ispanyolca dilinde hizmet veren platformu PiensaGeotermia’dan Carlos Jorquera’yı ağırlıyoruz.

Sunumdan sonra tartışma ve daha fazla soru sorma fırsatınız olacak.

Tarih: 01 Temmuz 2022 Cuma
Saat: 15:00 CEST (16:00 Türkiye saati)
Kayıt: web sitesi aracılığıyla

Carlos Jorquera, Şili’deki jeotermal şirketleri ve geliştiricileri temsil eden bir organizasyon olan Jeotermal Konseyi’nin Başkanıdır. Ayrıca ThinkGeoEnergy’nin İspanyolca konuşulan bölgelerinin bölge yöneticisidir. Bu nedenle içerik araştırmasından, çeşitli özel ve kamu kuruluşlarıyla işbirliğinden sorumludur ve jeotermal enerjinin genel tanıtımına katılır.

Kariyeri nedeniyle, Carlos, Latin Amerika ve Avrupa’nın enerji sektöründe proje yönetimi, risk yönetimi ve iş geliştirme konularında geniş deneyim kazanmıştır. Ayrıca, Şili Jeotermal Konseyi’nin şu anki Başkanıdır ve Şili Yenilenebilir Ajansı’nın (ACERA) daimi üyesidir.

Kaynak: ThinkGeoEnergy