Haberler

Web Semineri – Jeotermal Enerji ile Tuzdan Arındırma, 28 Ocak 2022

Webinar duyurusu
Merve Uytun 24 Oca 2022

Su kıtlığından etkilenen alanlarda, Jeotermal enerjiyle tuzdan arındırma üzerine heyecan verici bir sunum için JRG Energy Direktörü Patrick Hanson ile bu harika web seminerini kaçırmayın.

Enerchange ve ThinkGeoEnergy’nin bir ortaklığı olan düzenli IGC Web Semineri serisinin bir parçası olarak, su kıtlığından etkilenen alanlarda jeotermal tuzdan arındırma ünitelerini uygulamanın yolları hakkında bilgi verecek olan JRG Energy Direktörü Patrick Hanson’ı bu haftanın konuğu olarak ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Sunumdan sonra tartışma ve daha fazla soru sorma fırsatınız olacak.

Patrick Hanson, 2018’den bugüne bir jeotermal enerji hizmetleri şirketi olan JRG Energy’nin direktörlüğünü yapıyor. Yenilenebilir enerji sektöründeki pazarlama stratejileri ve satış büyümesini yönlendiren 15 yıllık ve özellikle jeotermal endüstrisinde 13 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Devam eden iklim değişikliğini, artan su stresini ve gıda kıtlığını göz önünde bulunduran JRG, yenilenebilir enerji ve temiz su üretmek için düşük jeotermal kaynaklar ve atık ısı kullanan modüler bir tuzdan arındırma tesisine odaklanan bir temiz teknoloji girişimi geliştirdi. Şirketin amacı, yetersiz hizmet alan topluluklara su ve enerjiye erişim sağlamak veya ticari operasyonları dengelemek ve emisyonları azaltmak için yerinde su ve elektrik üretmektir.

Yaklaşan web seminerine https://www.igc.events/en/webinar adresinden ücretsiz kaydolun.