Haberler

Web semineri – ‘Jeotermal için ne yapmamız gerekiyor’, 24 Kasım 2022

Web semineri duyurusu
Merve Uytun 19 Kas 2022

24 Kasım 2022 Perşembe günü, Jeotermalin yenilenebilir enerji geçişindeki yerini tartışmak üzere, Baseload Capital tarafından online bir seminer düzenlenecek.

24 Kasım 2022’de (16:00 CET / 18:00 Türkiye saati), İsveç iklim yatırım fonu Baseload Capital, jeotermalin piyasa değerini kazanması için “burada ve şimdi” yapmamız gerekenleri ele alan bir online seminer düzenleyecek. “Burada ve Şimdi – Geçiş Zamanı” için kayıt bu bağlantı aracılığıyla yapılabilir.

24 Kasım’daki sanal seminere katılamayanların yine de kayıt olmaları önerilir, böylece kaydı izleyebilmek için bir bağlantı gönderilecektir.

İklim krizi söz konusu olduğunda, zamanın bizden yana olmadığını ve değişimin hızlı olması gerektiğini, özellikle de enerji sektöründe olduğunu biliyoruz. Bu arada, jeotermal katlanarak büyüyor. Şu anda, gelişmek ve nişten ana akıma geçmek için her şey endüstrinin lehine.

Jeotermal enerjiye yenilenebilir enerji kaynaklarında hak ettiği yeri vermek için enerji geçişi zamanı!

Yıldızlardan oluşan konuşmacı dizisi, sektörümüzde öncü ve lider olmanın ne anlama geldiği ve daha fazla insanı nasıl dahil edebileceğimiz konusundaki görüşleri ile ilham verecek. Dünya lideri Baker Hughes’dan Ajit Menon’dan ve endüstri lideri Ormat’tan Paul Thomsen’den haber alacağız. Ayrıca, jeotermal, değişen dijital manzara hakkında sohbet platformlarına (bunun gibi) sahip olmanın neden gerekli olduğu ve dijital bilgi birikimini kullanarak genç izleyicilerle nasıl etkileşim kurabileceğimiz hakkında konuşmalar.

Konuşmacıların tam listesi ve gündem resmi etkinlik sayfasından görüntülenebilir.

Kaynak: ThinkGeoEnergy