Haberler

Web Semineri – Kapalı döngü teknolojisinin etkinleştirdiği ekonomik modeller, 10 Haziran 2022

Web semineri duyurusu
Merve Uytun 6 Haz 2022

GreenFire Energy CEO'su Joseph Scherer ile kapalı döngü teknolojisinin jeotermal dünyasında hangi ekonomik modellere olanak sağlayabileceği konulu bu harika web seminerini kaçırmayın.

Enerchange ve ThinkGeoEnergy ortaklığı olan düzenli IGC Web Semineri serisinin bir parçası olarak GreenFire Energy CEO’su Joseph Scherer’i ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Jeotermal Kapalı Döngü Teknolojisinin Sağladığı Ekonomik Modeller başlığı altında, kapalı döngü teknolojisinin uygulanmasıyla sağlanan jeotermal kalkınmanın ekonomisi hakkında kendisinin ve şirketinin düşüncelerini paylaşacak.

Sunumdan sonra tartışma ve daha fazla soru sorma fırsatınız olacak.

Tarih: 10 Haziran 2022 Cuma
Saat: 16:30 CEST (17:30 Türkiye saati)
Kayıt: Bağlantı
GreenFire Energy, dünyanın temiz, sürekli yenilenebilir enerjiye geçişini hızlandırmak için yenilikçi jeotermal teknoloji geliştirir ve uygular. GreenFire’ın GreenLoop‘u (TM), enerji üretimi için kullanılmak üzere ısıyı dünyanın derinliklerinden çeken ve taşıyan kapalı döngü teknolojisidir.

GreenFire Energy’nin teknolojisi, ABD Enerji Bakanlığı ve Kaliforniya Enerji Komisyonu’nun hibeleriyle geliştirilmiştir ve ABD Ulusal Laboratuvarları, büyük üniversiteler ve çeşitli disiplinlerdeki seçkin uzmanlarla yürütülen yıllarca süren araştırmaların sonucudur. Şirketin kapsamlı uluslararası patentleri vardır. GreenFire Energy’nin merkezi ABD, Kaliforniya’daki San Francisco Körfez Bölgesi’ndedir.

Kaynak: ThinkGeoEnergy