Haberler

Web Semineri – Lityum: Kaynaklar, Süreçler, Ekonomi ve Fizibilite, 03 Aralık 2021

Web semineri duyurusu
Merve Uytun 1 Ara 2021

Gerrit Fuelling sunumuyla, farklı lityum çıkarma yöntemleri, teknolojileri ve kaynakları ve bunların lityum ürünleri pazarını nasıl etkileyeceği hakkında bilgi edinmek için, bu harika web seminerini kaçırmayın.

Enerchange ve ThinkGeoEnergy ortaklığı ile düzenlenen IGC Webinar serisinde bu hafta, lityum çıkarma alanında uzman olan ve “ Lityum: Kaynaklar, Süreçler, Ekonomi ve Fizibilite” hakkında konuşacak olan Gerrit Fuelling’i ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Sunumdan sonra tartışma ve daha fazlasını öğrenme fırsatınız olacak.

2011 ve 2015 yılları arasında Rockwood Lithium Asia’nın eski başkanı olan Gerrit Fuelling, şu anda birden fazla kaynaktan lityum çıkarılması konusunda, bağımsız bir danışman olarak çalışıyor. Sunumda, örneğin şu anda faaliyette olan spodumen cevherinden ekstraksiyon gibi Lityum için farklı ekstraksiyon teknolojileri ve süreçleri hakkında daha fazla bilgi verilecektir. Ayrıca, fiyat eğilimleri ve son zamanlarda ortaya çıkan ESG sorunları da dahil olmak üzere, süreçlerin Lityum ürünleri için maliyet eğrileri üzerindeki etkisi tartışılacaktır.

https://www.igc.event adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.