Haberler

WGC 2023, Ekim 2023’ten ileri bir tarihe ertelendi

WGC'nin İzlanda'nın Reykjavik kentindeki WGC2020+1'de Çin'e devri (fotoğraf: Tom Urban, GEORG)
Merve Uytun 2 Eki 2022

Çin'de sıfır-Covid politikası kapsamında küresel bir etkinliğin planlanması ve düzenlenmesine ilişkin süregelen belirsizlik nedeniyle, IGA ve CNGEC, Dünya Jeotermal Kongresi 2023'ü ileri bir tarihe ertelemeye karar verdi.

Çin’de sıfır-Covid politikası kapsamında küresel bir etkinliğin planlanması ve düzenlenmesine ilişkin süregelen belirsizlik nedeniyle, Uluslararası Jeotermal Birliği (IGA) ve Çin Ulusal Jeotermal Enerji Merkezi (CNGEC) ortaklaşa Dünya Jeotermal Kongresi 2023’ü ileri bir tarihe ertelemeye karar verdi. Etkinliğin kesin zamanlaması yakında açıklanacak.

Ayrıca bu erteleme nedeniyle makalelerin son teslim tarihini 31 Aralık 2022’ye kadar uzatılmasına karar verildi.

Bu kararın tüm paydaşlarımız için net ve nihai bir yön getireceğine ve küresel jeotermal topluluğun bir araya gelebileceği Çin’in Pekin kentinde son teknoloji ürünü bir canlı etkinlik düzenlemek ve sunmak için ortaklaşa işbirliği yapabileceğimize güveniyoruz. Kayıt süreci, sponsorluk ve sergi paketleri ile ilgili bilgiler Ekim ayından itibaren www.wgc2023.com üzerinden duyurulacaktır.

Anlayışınız ve devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz! Tüm sorular [email protected] adresinden Marit Brommer’a yönlendirilebilir.

Kaynak: ThinkGeoEnergy